НОВИНИ

Фонд розвитку України може залучити до $7 млрд інвестицій у сільське господарство

08.08.2023 14:09
agro110.025891076191-696x470-1

UDF зосередиться на п’яти основних секторах української економіки — енергетиці, інфраструктурі, сільському господарстві, виробництві та ІТ.

Сільське господарство стане одним з основних напрямків, якими буде опікуватися нещодавно створений Фонд розвитку України (UDF). В агросферу можуть залучити до $7 млрд включно з інвестиціями для заміни пошкоджених активів і обладнання, мовиться у презентації UDF.

UDF зосередиться на п’яти основних секторах української економіки — енергетиці, інфраструктурі, сільському господарстві, виробництві та ІТ. Потенційний інвестиційний ринок може охопити понад $50 млрд для приватного капіталу.

UDF генеруватиме рішення та фінансові інструменти для зниження ризиків, зокрема — приєднати Україну до інвестиційних проєктів через широку державну підтримку та усунути прогалини у фінансуванні шляхом пільгового фінансування і надання підтримки в підготовці проєкту, — пояснили в Мінагро.

Нагадаємо, Україна ставить за мету за десять років збільшити валовий внутрішній продукт (ВВП) до $1 трлн, заявила перша віцепрем’єр – міністерка економіки Юлія Свириденко на Конференції з відновлення України в Лондоні 21 червня.

Європейський банк реконструкції та розвитку планує підписати з Україною на поточному тижні документи про посилення агросектору країни. 21 червня у Великій Британії відбувається конференція з питань відновлення України. Як зазначає Укрінформ, ЄБРР долучиться до обговорень про майбутнє відновлення, його планування та фінансування.

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів зустріч з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо щодо спільної реалізації проєктів розвитку Дунайських портів, повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України в Facebook.

Представники Європейського банку запевнили, що продовжуватимуть підтримувати українських аграріїв та висловили готовність забезпечити фінансування в об’ємі не менше минулорічного.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголошує про початок конкурсу AgVenture і розглядатиме заявки від інноваційних компаній на ранніх етапах розвитку в секторі агробізнесу з усіх країн, в яких ЄБРР інвестує. Мета ініціативи — пошук шляхів подолання викликів у продовольчій системі.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: