НОВИНИ

Фермери зможуть отримати землю під виплату 2800 грн/га на рік

13.07.2020 12:32
14041

Наразі в обробітку фермерських господарств знаходиться близько 500 тис. га землі у постійному користуванні. Проте, сам інститут постійного користування не додає впевненості в інвестуванні. З відкриттям ринку землі фермери матимуть можливість фактично за вартість оренди в розстрочку на 10 років – це в середньому 2 800 гривень за гектар на рік за нормативно-грошовою оцінкою отримати землі в приватну власність. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький у Фейсбук, пише agronews.ua.

“Тобто до 2024 року ми отримаємо суттєвий сегмент фермерських господарств, а також додатково близько 10 тис. сімейних фермерських господарств”, – вважає заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Ринок землі відкриває для фермерів нові горизонти. Вони можуть, не боячись втратити землю, інвестувати у своє господарство – у садівництво, тваринництво. І щоб дійсно фермери повірили і почали це робити, ми вже цього року започаткували фокусні програми їх підтримки, на кшталт 5 000 грн на голову ВРХ для СФГ, компенсація по племінному ресурсу, а у подальшому – розширимо напрями підтримки, зокрема, на органічне виробництво, нішеві культури та інше. Адже підтримка аграріїв і створення сильного фермерського руху в Україні – пріоритет для Мінекономіки, – написав він.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: