ВАЖЛИВО

Фермери висварили нардепа від Слуги Народа за проєкт земельної реформи

23.11.2019 10:25
rada_22

Житомирські фермери висварили нардепа від СН Богдана Кицака і главу Житомирської ОДА Віталія Бунечка за проєкт земельної реформи. Заявили фермери про свою незадоволеність проєктом закону про ринок землі під час зустрічі з представниками влади. Про це пише  Цензор.НЕТ.

“Перед тим, як ухвалювати рішення, в яких ви не розбираєтеся, ми ж бачимо, що приходять на ток-шоу і таку маячню несуть, що слухати неможливо. І ви подивіться, який зал хоче вам це все сказати.

Якщо ви не розбираєтеся, прийдіть просто і запитайте. Вам у всіх мережах писали аграрії, і просили не голосувати. Було таке? Вас просив Ружинський район, Андрушівський, Бердичівський. А ви натиснули кнопку, ви ганебно її натиснули, вам ніколи цього не забудуть. Там ні слова про фермера немає.

Фермер не може сьогодні купувати землю…. Ви не порівнюйте рядового фермера і того фермера, у якого 300 тис. землі і сидить в Києві”, — заявив один з аграріїв.

“Сьогодні перукарі, кулінари, … приймають національний закон. Ви далеко від слуг народу, ви — ганьба народу.

Я друге господарство в районі, у якого більше 450 голів худоби. Я набрався кредитів, у мене в заставі все. Я сьогодні побудував нову ферму, буквально на День працівника сільського господарства відкрив, у мене кредитів 10 мільйонів. Який ринок землі?! Який аукціон? Куди я піду?


Якщо ви просто не розбираєтеся, прийдіть і скажіть: “Хлопці ви поясніть це, це і це”. І ми б вам пояснили. А ви нам пообіцяли, що не будете голосувати і так підло пішли і натиснули ту кнопку. Ганьба!

І ви сьогодні нас ганьбите на весь світ, що фермер за мішок цибулі або картоплі орендує земельну ділянку. Де ви таке бачили, де ви таке чули? Ви приїдьте і подивіться. І якщо це підтвердиться, то я стану на одне коліно і скажу “Вибачте, хлопці за те, що я такий засранець”,

— Добре? Сьогодні так жодна влада нас не принижувала, як принизили ви нас. Хтось промоніторив, скільки сьогодні у орендаря кредитів? Хтось зробив таке?

Я вам покажу всі фінансові документи.

А ви мені після цього скажете, чи можемо ми сьогодні купувати землю. І підете до Верховної Ради і своїм “слугам” розповісте, чи може сьогодні український фермер то, що ви розповідаєте про ринок землі”, — висловив свою думку один з фермерів Житомирської області.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: