ВАЖЛИВО

Фермери не платитимуть податок за гектар землі, – Висоцький

13.07.2020 16:06
a602c665f7409a7ba1be286c5c4be030

Фермерські господарства не будуть сплачувати податок з розрахунку на гектар. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, повідомляє AgroPolit, пише agronews.ua.

Чиновник заявив, що за планами міністерства, у фермерських господарств залишиться пільгова система оподаткування, компенсація ЄСВ, і що фермерські господарства не будуть оподатковуватися з розрахунку на гектар.

«На сьогодні фермерські господарства обробляють 50 тис. га землі, яка не належить їм, і аграрії не впевнені в подальшому майбутньому. Інститут користування не має довіри інвестування, і аграрії розуміють, що інвестування може в будь-який момент неочікувано завершитися шляхом подання власником паю до суду… Декілька точок в агропромисловому комплексі можуть продемонструвати ріст у 2021 році за умови відкриття ринку землі. Перше — це розуміння, що не буде відразу 1,5 млн фермерів, лише декілька десятків тисяч сімейних фермерських господарств у перспективі», — сказав заступник міністра.

Як ми повідомляли, у парламенті зареєстровано законопроєкт 3131, яким встановлюється новий мінімальний податок на землю в розмірі 1,5 тис. грн за гектар, навіть якщо людина не отримує з цієї землі ніяких прибутків. Наразі у такому випадку люди сплачують кілька сотень гривень за гектар. Однак після критичної реакції на нього Прем’єр Шмигаль повідомив, що положення проєкту змінено і майбутній податок дещо зменшено, хоча його все одно планують ввести.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: