НОВИНИ

ФДМУ готує до приватизації низку харчових підприємств

21.12.2022 16:09
privatization-57567

Фонд державного майна України (ФДМУ) готує до малої приватизації три об’єкти харчової промисловості. Про це повідомляє ФДМУ, пише agronews.ua.

Як говориться у повідомленні ФДМУ, йдеться про єдиний майновий комплекс (ЄМК) ДП «Крисківський спиртовий завод», ЄМК ДП «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» та ЄМК ДП «Попівський експериментальний завод». ФДМУ планує виставити їх на приватизаційні аукціони в першому кварталі 2023 року.

«Крисківський спиртовий завод» спеціалізується на дистиляції, ректифікації та змішуванні спиртних напоїв, а також виробництві вуглекислоти. «Попівський експериментальний завод» — на виробництві харчових продуктів, органічних хімічних речовин та косметичних засобів. «Ніжинський комбінат хлібопродуктів» — виробництві продуктів з борошна.

На підприємствах наявні всі виробничі потужності, необхідні для відновлення роботи.

У ФДМУ уточнили, що раніше цього року були приватизовані такі об’єкти: Вузлівське, Кобиловолоцьке, Марилівське та Борщівське місця провадження діяльності ДП «Укрспирт».

«У межах демонополізації спиртової галузі та допомоги бізнесу у релокації виробництв в Україні готуються до приватизації й інші активи харчової промисловості», — додали у відомстві.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: