НОВИНИ

ФАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці

05.03.2024 14:15
6

Зареєструватись для отримання допомоги можуть фермери зі сходу та півдня країни. Про це повідомляє Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних націй (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів. 

Загалом допомога буде надана 1 500 фермерам із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей, з перевагою для господарств, що розташовані неподалік від лінії фронту. Обсяг наданої допомоги залежитиме від площі оброблюваних земель. 

Для отримання допомоги від ФАО необхідно зареєструватись на участь у програмі через Державний аграрний реєстр (ДАР) https://www.dar.gov.ua/.

Кінцевий термін прийому заявок – 10 березня 2024 року.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Господарствам потрібно буде самостійно забрати зі складу видане насіння. 

Зверніть увагу, що подання заявки не є гарантією отримання допомоги.Перегляди: 74
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: