НОВИНИ

Фахівці надали поради, як правильно доглядати за піонами

27.03.2024 19:26
1

Піони – це прекрасні та популярні квіти, відомі своїми великими, ароматними та хвилястими квітками. Щоб отримати найкрасивіші піони, потрібно надати їм належний догляд та створити відповідні умови. Про це повідомляє Огородник, пише agronеws.ua.

Вибір місця. Піони віддають перевагу сонячному або напівтіневому місцю. Оберіть місце з добре дренованою грунтом, щоб уникнути застою води, який може призвести до гнилення коренів.

Підготовка грунту. Підготуйте грунт, додавши органічне добриво, таке як перегній або компост. Це допоможе покращити родючість грунту та забезпечити піонам необхідні поживні речовини.

Полив. Регулярно поливайте піони, особливо в сухі періоди. Підтримуйте вологу грунту, але уникайте переуволювання, оскільки це може спричинити гниль коренів. Важливо поливати рослини біля коренів, а не зверху, щоб уникнути розвитку грибкових захворювань.

Добрива. Підживлюйте піони добривами, багатими на фосфор і калій, перед початком вегетаційного періоду навесні та після цвітіння. Використовуйте добрива для квітучих рослин або спеціальні добрива для піонів, дотримуючись інструкцій на упаковці.

Обрізка. Після цвітіння видаліть звіялі квіти та висохлі стебла, щоб піони виглядали охайно. Наприкінці осені, коли рослина переходить у сплячий режим, можна обрізати всі стебла рівненько з поверхнею грунту.

Захист від шкідників та хвороб. Регулярно оглядайте рослини на наявність шкідників, таких як тлі або хвороб, наприклад, сіру плісень. Якщо помічаєте ознаки проблеми, використовуйте відповідні методи боротьби, застосовуючи безпечні для рослин засоби.

Підтримка. Деякі сорти піонів потребують підтримки, особливо рослини з великими квітками або подвійними квітами. Встановіть підпори, такі як сітки або піонні кільця, щоб уникнути прогину стебел і зберегти привабливу форму рослини.

Дотримуючись цих порад щодо догляду, ви зможете досягти найкрасивіших піонів. Однак варто пам’ятати, що кожен сорт піонів має свої особливості та вимоги, тому важливо ознайомитися з інформацією про конкретний сорт, який ви бажаєте виростити, і дотримуватися рекомендацій для цього сорту.Перегляди: 76
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: