ТЕХНОЛОГІЇ

Естетика та функціональність: інноваційний полікарбонат Suntuf BH як ключ до ідеальної покрівлі

01.05.2024 17:44

Інноваційний продукт на будівельному ринку – Suntuf BH (BeeHive) здобуває популярність серед будівельників та архітекторів.

Цей профільований хвилястий полікарбонатний лист відкриває нові можливості для конструкторів, архітекторів та всіх, хто прагне створити стійке та функціональне покриття для будь-яких будівельних проектів. 

Його унікальні характеристики, вражаюча міцність та низький відблиск роблять його надійним вибором для будь-яких умов експлуатації. 

Профільований хвилястий полікарбонат Suntuf BH з видимою текстурою, яка нагадує бджолині соти, має деякі унікальні особливості. Цей матеріал має великий потенціал для використання у будівництві та створенні покрівельних конструкцій, приміщень для відпочинку та багатьох інших сфер.

Переваги та можливості використання Suntuf BH:

 1. Найбільша товщина в Україні. Листи Suntuf BH мають товщину 2,8 мм, що робить їх одними з найтовстіших профільованих полікарбонатних листів на українському ринку.
 2. Ефективне розсіювання світла. Завдяки своїй текстурі з внутрішньої сторони, схожій на бджолині соти, ці листи ефективно розсіюють денне світло, знижуючи відблиск і підвищуючи комфорт перебування під накриттям.
 3. Легкість монтажу. Полікарбонатний хвилястий лист Suntuf BH легко встановлюється на будь-яку конструкцію, не потребує спеціальних інструментів або навичок.
 4. Висока стійкість до погодних умов. Цей матеріал не піддається корозії, не вигоряє під впливом сонячних променів і витримує важкі погодні умови, включаючи град та сильні вітри.
 1. Широкий спектр застосування. Suntuf BH ідеально підходить для покриття дахів житлових будинків, гаражів, теплиць, торгових центрів та інших споруд.

Враховуючи все це, Suntuf BH (BeeHive) представляє собою профільний полікарбонатний лист, що нагадує прозорий хвилястий шифер та має найбільшу товщину профільованого полікарбонатного листа в Україні – 2,8 мм.

Поликарбонат Suntuf BH має всі ті самі властивості, що й монолітний полікарбонат і був розроблений спеціально для професійних комерційних та житлових проектів.

Також Suntuf BH вражає своєю міцністю та стійкістю до ударів: він витримує будь-які погодні умови, включаючи град і сильні вітри. Це робить його ідеальним вибором для покрівлі будівель різного призначення.

Ще однією важливою перевагою є легкість монтажу. Завдяки своїй конструкції, Suntuf BH легко встановлюється і не потребує додаткових комплектуючих. Це робить його доступним для використання в будь-яких будівельних проектах.

Основні особливості Suntuf Beehive:

 1. Висока стійкість до граду та ударів.
 2. Чудова міцність і довговічність.
 3. Покращене поглинання шуму дощу.
 4. Сучасний естетичний вигляд.
 5. Легкість та простота монтажу.
 6. УФ захист, що гарантує тривалий термін експлуатації.
 7. 100% розсіяне сонячне світло.
 8. Відмінний баланс тіні та денного світла.
 9. Висока стійкість до вітрових і снігових навантажень.
 10. Відповідає найвищим стандартам вогнезахисту.

Профільований хвилястий полікарбонат Suntuf BH поєднує в собі високу міцність, естетичний вигляд і великий спектр застосування.

Сфери застосування Suntuf BH 

Suntuf BH може використовуватися для покриття дахів житлових будинків, торгових центрів, складських приміщень та багатьох інших споруд. Також він ідеально підходить для облаштування теплиць і тепличних господарств, де потрібно забезпечити добре освітлення і захист від погодних умов.

Профільований хвилястий полікарбонат Suntuf BH – це надійний, міцний і естетичний матеріал, який відмінно підійде для будь-якого будівельного об’єкта.

Де застосовують Suntuf BH:

 1. Покриття дахів. Suntuf BH може бути використаний для створення прозорих або напівпрозорих покриттів для житлових будинків, гаражів, терас та інших споруд. Він надає ефективний захист від опадів і сонячних променів, а також забезпечує природне освітлення приміщень.
 2. Теплиці і парники. Завдяки високій стійкості до погодних умов і здатності до розсіювання світла, Suntuf BH є ідеальним матеріалом для облаштування теплиць і парників. Він забезпечує оптимальні умови для росту рослин, зберігаючи тепло і захищаючи від вітру та дощу.
 3. Комерційні споруди. Suntuf BH також чудово підходить для використання в комерційних будівлях, таких як торгові центри, кафе, ресторани та інші. Він може бути використаний для облаштування веранд, навісів, альтанок і інших зон відпочинку, забезпечуючи комфортне та естетичне середовище.
 4. Спортивні споруди. Для спортивних об’єктів, таких як спортивні майданчики, трибуни та спортивні зали, Suntuf BH може бути використаний для створення дахів та навісів. Він забезпечує надійний захист від дощу і сонця, а також створює комфортне середовище для тренувань та відпочинку.

Suntuf BH може бути використаний в будь-яких інших будівельних проектах, де потрібно прозоре або напівпрозоре покриття. Він ідеально підходить для альтанок, басейнів, бесідок, навісів для автомобілів та багатьох інших споруд. Завдяки своїм унікальним характеристикам і високій якості, Suntuf BH ідеально підходить для використання у різних сферах будівництва та ремонту. Suntuf BH надає ефективний захист від опадів і сонячних променів, забезпечуючи при цьому природне освітлення приміщень. Завдяки своєму прозорому або напівпрозорому вигляду, він також додає естетичного вигляду будь-якій споруді. Таким чином, Suntuf BH є надійним і практичним рішенням для будівельних проектів будь-якої складності.


Перегляди: 18
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: