НОВИНИ

Диски Väderstad у системі GPS або RTK

27.05.2024 11:45
210804-163150-0556-photographer-jesper-anhede-hr

Компанія Väderstad має широку лінійку швидкісних дискових знарядь для ретельного обробітку ґрунту на глибину від 2 до 16 см.

Окрім високої робочої швидкості, яка становить до 15 км/год, та високої надійності, ключовими особливостями дискових агрегатів Väderstad є Х-подібне розташування дисків у ряду, що дає змогу виключити бокове зміщення, створювані переднім та заднім рядом дискових батарей.

Х-подібне розташування дисків в одному ряду гарантує, що машина завжди чітко слідуватиме за трактором. Це заощаджує паливо, особливо за використання системи автоматичного керування GPS або за роботи на горбистих полях.

«Зміщення дискового агрегату відносно трактора під час роботи — звичне явище для більшості наявних дискових машини на вітчизняному ринку. Як правило, для того, аби виключити це явище і досягти прямолінійності руху, виробники розміщують диски в кожному з рядів у різні боки, але практика доводить що цього недостатньо. Адже другий ряд дисків слідує по частково розпушеній поверхні поля і не може компенсувати дію сил, які впливають на передні ряд дисків, що й призводить до зміщення агрегату щодо ліній тяги трактора. Особливо це помітно за максимальної глибини обробітку», — пояснюють фахівці компанії Väderstad.


Перегляди: 431
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: