НОВИНИ

Дискові культиватори Carrier – агрегати для всіх і кожного

20.01.2024 11:42
Carrier XL 725-10

Carrier – універсальний дисковий культиватор, який доступний у варіантах ширини захвату від 3,0 до 12,2 метрів. Залежно від моделі може бути оснащений дисками 450, 470, 510 та 610 мм. Можливість встановлення дисків різного діаметру ці машини можуть виконувати обробіток ґрунту завглибшки від 2,5 до 16,0 см.

Використання дисків TrueCut діаметром 450 або 470 мм. Дає змогу ідеально підготувати ґрунт для послідуючого висіву сільськогосподарських культур. Диски діаметром 450 мм з маленькими вирізами дають змогу виконувати інтенсивну культивацію навіть на невелику глибину обробітку. Диски TrueCut 470 мм можуть працювати в умовах більшої кількісті рослинних решток, завдяки великим вирізам з кращим проникненням у ґрунт.

Всі диски виготовлено із шведської сталі Väderstad марки V-55, яка поєднує в собі дуже високу міцніть із ударною стійкістю. Якщо порівнювати з промисловим стандартом, то унікальна сталь Väderstad марки V-55 має вищий рівень міцності (HRC 55) від стандарту показників твердості HRC 47–48.

TrueCut від компанії Väderstad — це унікальний метод фрезерування вирізів в дисках із загостренням по всій його крайній частині, що забезпечує ідеальну рівномірність зношування диска, зберігаючи його початкову форму. Перевагою такого диска TrueCut є його агресивність протягом усього терміну експлуатації, що забезпечує краще проникнення в ґрунт.

Сталь Väderstad V-55 розробляється спільно зі 100% дочірньою компанією Väderstad Svensk Presshärdning та шведськім виробником сталі SSAB. Робочий процес є повністю автоматизованим, що гарантує високу точність виготовлення та, відповідно, бездоганну якість робочих органів.

До речі, Väderstad самостійно виготовляє всі без виключення витратні матеріали та робочі органи, що дає змогу гарантувати якість всієї своєї продукції. Такий підхід відображає філософію продукції вищого класу, якою є і всі товари Väderstad.Перегляди: 829
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: