ВАЖЛИВО

Дрони-обприскувачі: зменшуємо витрати та підвищуємо врожай в умовах викликів 2022

08.07.2022 12:46
4

Українські аграрії швидко реагують на технологічні та ефективні рішення, які пропонують виробники, тому агродрони мають неабиякий потенціал для розвитку. За допомогою цих компактних агрегатів легко вирішити проблему економії пального та ЗЗР, а також уникнути повторного обробітку, пише agronews.ua.

Про переваги та додаткові можливості, які відкриваються для аграріїв з використанням дронів-обприскувачів, ми поговоримо 12.07 о 15:00 в рамках проєкту аграрного майданчика Aggeek.

Онлайн зустріч відбудеться на платформі ZOOM, реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3AvSpSS

В зустрічі участь беруть представник виробника бренду XAG в Україні та співзасновник компанії Drone.UA, Валерій Яковенко та керівник відділу точного землеробства компанії Тайтен Машинері Україна, засновник незалежної спільноти “Точне землеробство Україна”, Максим Романовський. Запрошуємо Вас долучитися до заходу – буде корисно та цікаво.

Тайтен Машинері Україна іде за напрямком активного розвитку у сфері сучасних технологій точного землеробства, щоб надавати Клієнтам найкращі інструменти для:

  •         планування висіву,
  •         розрахунку норм внесення добрив,
  •         засобів захисту рослин,
  •         більш точного передбачення врожайності,
  •         фінансового планування.

За статистикою у 2021 році в п’ять разів більше господарств почали використовувати дрони, що показує високий рівень довіри аграріїв до новинок та їх готовність до розвитку та вдосконалення процесів, пов’язаних із захистом посівів та екологічним землеробством.

Дивлячись у майбутнє, Тайтен Машинері Україна вбачає стратегічне значення у забезпеченні своїх Клієнтів провідними рішеннями для ефективного і точного землеробства.   

Нагадаємо, аграріям в умовах обмежень довелося налагодити ефективну роботу.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: