НОВИНИ

Для сільгосппідприємств знову підкоригують умови для бронювання працівників

26.04.2024 12:23
10

Мінагрополітики знову внесло зміни до Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період. Про це повідомляє Дебет-Кредит, пише agronews.ua.

Нагадаємо, що лише місяць тому, 15 березня, набрали чинності зміни до Критеріїв з визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період.

І ось наказом від 22.03.2024 № 931 (зареєстрований у Міністерстві юстиції 09.04.2024 за № 518/41863) Мінагрополітики внесло чергові зміни. А саме: у п. 1 Критерії уточнюється, що визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період, здійснюється, зокрема, за такими критеріями:

  • підприємство перебуває у сфері управління Мінагрополітики або управління корпоративними правами держави у статутних капіталах, яких здійснює Мінагрополітики;
  • підприємство здійснює діяльність з надання часткових гарантій за кредитними зобов’язаннями суб’єктів малого і середнього підприємництва, що провадять діяльність у галузі сільського господарства, основним видом діяльності (станом на 01 червня 2023 року) згідно з КВЕД-2010, є такий КВЕД: 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.”

Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування. Станом на 24.04.2024 не опублікований.Перегляди: 112
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: