НОВИНИ

Держрибагентство запустило в роботу ініціативну онлайн платформу

17.03.2022 19:01
74

Актуальна інформація про доступні обсяги риби та рибної продукції, можливості її переробки і транспортування відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні своєчасних поставок такої продукції у місця потреби. Про це повідомляє agroreview.com, пише agronews.ua.

Саме тому Держрибагентством розроблено ініціативну онлайн платформу “Риба-Допомога-Захист”, яка є єдиною інформаційною системою даних про наявність риби та рибопродукції.

Концепція розробки даної системи базувалася на простоті її використання та інтуїтивній зрозумілості.

Як це працює?

Рибалка, виробник продукції аквакультури, переробник/продавець водних біоресурсів, громадянин, який має можливості надання послуг вантажоперевезення, а також представник транспортного об’єднання, волонтерської або іншої організації має просту можливість подати заявку щодо надання/продажу товарів та послуг, а також інших видів допомоги для потреб українських військових та населення в рибі та рибній продукції.

Одночасно органи влади, військові адміністрації та органи місцевого самоврядування також можуть розміщувати заявки щодо потреб у рибі та рибопродукції.

Подати заявку можна прямо тут http://darghelp.com 

Закликаємо усю рибальську спільноту долучатися до підтримки українських захисників, оскільки від нашої єдності залежить майбутнє нашої країни.

Разом ми переможемо!

Читайте також: Ціни на електроенергію суттєво упали.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: