НОВИНИ

Данським фермерам заплатять майже 2 млрд євро компенсації

08.04.2021 17:03
23e01347d6c8aa14d7ad8a5f88d56b35_XL

Єврокомісія схвалила план данської влади виплатити 13 млрд данських крон (€1,74 млрд) фермерам і підприємцям, що постраждали від рішення знищити поголів’я норок в країні для запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії, пише agronews.ua.

€1,2 млрд буде направлено на компенсацію тимчасового простою таких ферм через введені владою заборон на утримання норок, ще €538 млн – на виплати фермерам і підприємцям, які хочуть передати державі свій бізнес, пов’язаний з вирощуванням норок, виробленням шкур й т. ін.

«Уряд Данії вжив далекоглядні заходи, щоб запобігти поширенню нових варіантів коронавірусу та нових спалахів серед норок, що представляло серйозну загрозу здоров’ю громадян в Данії та поза межами країни. Затверджена сьогодні схема на 13 мільярдів датських крон дозволить Данії відшкодувати фермерам, що виробляють норки, та пов’язаному з ними бізнесу збитки, завдані в цьому контексті. Ми продовжуємо працювати у тісній співпраці з державами-членами, щоб забезпечити якнайшвидше та ефективніше здійснення заходів національної підтримки відповідно до правил ЄС”, – повідомила виконавчий віце-президент Маргрет Вестагер.

Нагадаємо, що у Данії через коронавірус вимушено знищать усіх норок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: