АНАЛІТИКА

Ціни на живець свиней знову впали

12.07.2022 10:03
shutterstock_331740527

З середини лютого зростання цін на свиней забійних кондицій в Україні практично не припинялось. Утім, початок липня ознаменувався радикальною зміною тенденцій на ринку. Тепер фермери змушені здавати свиней закупівельникам за нижчими цінами. Вартість живця знизилась в середньому на 3,6%. Про це повідомляє АСУ, пише agronews.ua.

“У ході торгів на 27-й тиждень більшість виробників свинини скоригували планові ціни на 1-2 грн за кілограм у бік пониження. Зокрема, в Східних областях ціна на живець промислового виробництва коливалася в межах 56-58 грн за кілограм, у Центрі тяжіла до позначки 58 грн за кілограм, а на Заході — до 55 грн за кілограм”, – зазначають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Однією з головних причин подешевшання свинини дивою вагою є накопичення м’ясопереробними підприємствами імпортної сировини.

“Представники м’ясопереробної галузі констатують послаблення торгівельної активності на усіх ланках реалізації та наявність перехідних залишків з попереднього тижня. Це підштовхнуло низку операторів переглянути обсяги заготівлі та планові ціни закупівлі. За відгуками переробників додатковий тиск на ціни чинять запаси імпортованої свинини, зроблені напередодні відміни податкових пільг при завезенні”, – повідомили в АСУ.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: