НОВИНИ

Ціни на живець свиней суттєво впали

20.08.2023 09:24
Svinyzdorova

У середині серпня закупівельні ціни на ринку живця свиней втратили 1%, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України»  17 серпня за підсумками щотижневого моніторингу, пише agronews.ua.

Торги попереднього тижня завершилися незначним зсувом цін на свинину живою масою. Так, під час попередніх торгів, минулої п’ятниці оператори скоригували котирування на 0,5-2 грн/кг у бік пониження. У Західних областях пониження цін було помітнішим — середня позначка по регіону тяжіє до 81,5 грн/кг, тоді як в Центрі та на Сході ціни коливалися в межах 83-86 грн/кг, а їх зміна переважно обмежувалася 0,5 грн/кг.

Представники м’ясопереробки у Центрі та на Сході пояснюють незначну зміну цін закупівлі обмеженістю пропозиції свиней забійних кондицій. Так, спостерігається нижча за звичні кондиції середня забійна маса тварин та подекуди вимушені переноси частини товарних партій, що загалом зменшує сукупну пропозицію. На Заході брак свинини живою масою наразі не такий гострий, проте закупівельники відзначають сезонне зменшення пропозиції. Деякі переробники відзначають, що активність торгівлі наразі трохи слабша за бажану, що і посилює тиск на ціни як на охолоджені свинячі півтуші, так і на живець. Утім більшість із них погоджується, що не зважаючи на регіональну розбіжність цін, торгівля йде відносно планово.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: