НОВИНИ

Ціни на живець свиней різко зросли

24.12.2022 09:14
4_29

Не дивлячись на несезонну цінову динаміку протягом 4-го кварталу, у кінці року котирування на ринку живця підвищилися у відповідь на передсяткове пожвавлення попиту. Про такі підсумки попередніх торгів свідчать результати моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

У передостанній тиждень року ціни на живець свиней забійних кондицій зросли на 2-4 грн/кг проти показників попереднього тижня, констатують вітчизняні виробники свинини. Більшість товарних партій цього тижня закуповували по 68-70 грн/кг, проте подекуди зустрічалися і нижчі ціни, зокрема на Сході та Заході. Середньозважена ціна закупівлі зупинилася на рівні 68,6 грн/кг, що на 3,9% вище за показник попереднього тижня.

Оцінки переробників щодо активності передсвяткової торгівлі неоднозначні: одні відзначають, що реалізація йде відносно рівно і пожвавлення попиту не спостерігається, інші відзначають обережну активізацію і передбачають, що в останній тиждень року пожвавлення роздрібної торгівлі буде відчутнішим. Незважаючи на неузгодженість настроїв переробників, виробники свинини зазначають, що хоча передсвяткового ажіотажу наразі не спостерігають, реалізація попередньо замовлених партій протягом останніх пари тижнів іде планово і без переносів, подекуди лунають запити на додаткові товарні партії.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: