НОВИНИ

Ціни на моркву в Україні стрімко знижуються

10.02.2024 19:05
morkva

На ринку моркви в Україні спостерігається низький ціновий тренд. Так, станом на 8 лютого, фермери готові відвантажувати моркву по 8-12 грн/кг ($0,21-0,32/кг), що в середньому на 17% дешевше, ніж тижнем раніше. Про це повідомляють аналітики EastFruit, пише agronews.ua.

Зазначається, що за словами виробників, негативний вплив на ціни в даному сегменті чинить збільшення пропозиції моркви з місцевих господарств.

«Через досить теплу погоду якість цієї продукції в сховищах дрібних господарств почала стрімко погіршуватися, що змушує фермерів розпродавати наявні запаси. Водночас гравці ринку зазначають, що великі виробники, які мають достатньо потужностей для зберігання, вважають за краще призупинити продаж моркви, враховуючи досить велику пропозицію на ринку», – відмічають аналітики.

Наразі ціна на моркву в Україні вже в середньому на 53% нижча, ніж на початку лютого 2023 року. При цьому більшість учасників ринку не відкидають ймовірності подальшого зниження цін на цю продукцію, що пов’язано з досить невисокою торговельною активністю у цьому сегменті.


Перегляди: 346
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: