ВАЖЛИВО

Чи зможуть українці отримувати субсидію після продажу своєї землі

07.02.2020 12:34
rusbxd7dqolccyvabame-215fb3effeb21607bab8a3a5ad4b156d

Українці, які після прийняття закону про ринок землі продадуть свій пай і отримають за це велику суму грошей, можуть втратити субсидію. Усе тому, що вони певний період часу не будуть потребувати фінансової допомоги від держави. Проте бувають різні випадки і вийнятки. Пише 24tv.ua.

Про це сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відповідаючи у Верховній Раді на питання, чи дійсно українці після продажу своєї землі автоматично втратять право отримувати субсидію.

Глава уряду пояснив, що при нарахуванні субсидії існує багато критеріїв, за якими відповідні органи оцінюють платоспроможність людини. Тому ситуації з продажем землі та отриманням доходу від цього можуть бути різним.

У різних ситуаціях продаж земельної ділянки може призвести до виникнення у людини різного доходу. Якщо раптом продаж земельної ділянки призведе до того, що людина отримає серйозну суму (наприклад, десятки тисяч доларів), то очевидно, що певний період часу вона не потребуватиме підтримки держави,
– наголосив Гончарук.

Також очільник Кабміну запевнив, що жодна людина, яка потребує допомоги держави у сплаті комуналки, не буде позбавлена субсидій.

“Нарахування субсидій в Україні – це гарантоване законом право людей. Якщо людина потребує допомоги держави і самостійно не може впоратися зі сплатою комунальних послуг чи сплатою за енергоносій, вона буде отримувати субсидію”, – підсумував прем’єр.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: