ВАЖЛИВО

BEDNAR у центрі уваги на конференції REFARM: технології та інновації для українського аграрія

08.02.2024 12:31
изображение_viber_2024-02-08_11-59-47-908

BEDNAR, чеський виробник сільгосп техніки, разом з офіційними дилерами «In Force Group» та «Компанія ЛАН» прийняв участь у найбільшій конференції REFARM для аграрних фахівців.

yzobrazhenye_viber_2024-02-08_11-57-09-892

Захід об’єднав понад 1000 агрономів, інженерів, директорів з виробництва та експертів агрокомпаній для обміну лайфхаками вирощування культур, новими технологіями та секретами управління виробництвом.

REFARM: більше ніж просто конференція

REFARM визначається як найбільша конференція для аграріїв, де експерти з різних галузей обмінюються досвідом та інноваційними підходами до ведення сільськогосподарського бізнесу.

Захід поринув відвідувачів в світ ефективного виробництва, технологій, точного землеробства та бізнесу, вибираючи теми, які найбільше цікавлять українського аграрія. Учасники конференції мали можливість обрати серед чотирьох сцен, де одночасно виступали експерти в різних галузях.

BEDNAR на REFARM: рішення для ефективного господарювання

BEDNAR виступив в ролі одного з ключових учасників конференції, демонструючи передові технології та інноваційні рішення для сучасного агровиробництва. Наша команда дилерів презентувала рішення для основного та міжрядного обробітку ґрунту, а саме глибокорозпушувач TERRALAND TN та міжрядний культиватор ROW-MASTER RN6400.

Глибокорозпушувач TERRALAND виконує якісне глибоке рихлення та розпушування ґрунту.

“Ми рекомендуємо нашим аграріям застосовувати одночасне з рихленням внесення добрив в профіль ґрунту. Це, по-перше, дозволяє економити на меншій кількості внесення добрив, а також підвищує ефективність дії добрив. На даному заході ми також представили міжрядний культиватор шириною 6,4м. Даний агрегат призначений для руйнування грунтової кірки, аерації ґрунту, знищення бур’янів в міжрядді таких культур, як цукровий буряк, кукурудза, соняшника та інші просапні культури”,- повідомили представники компанії.

ROW-MASTER оснащений системою автоматичного ведення по рядкам та нічним освітленням, що дозволяє аграрію працювати більш продуктивно та ефективно. Робота виконується якісно без підрізання культури на швидкості до 15 км/год та при необхідності цілодобово. Загалом застосування міжрядного обробітку дозволяє нашим клієнтам адаптувати технологію таким чином, що призводить до відчутної економії застосування гербіцидів.Перегляди: 193
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: