АГРОВІДЕО

АМАКО на Агро-2020 представила компактор BEDNAR SWIFTER SO 6000 F

03.09.2020 14:01
Screenshot_1

Компанія «AMAKO УКРАЇНА» на виставці «Агро-2020» представила передпосівний компактор BEDNAR SWIFTER SO 6000 F від прогресивного чеського виробника компанії BEDNAR, повідомляє agronews.ua.

«Робоча ширина компактору – 6 метрів, розрахований під трактори 200 к.с. Даний агрегат, робить 7 операцій за один прохід та відмінно підготовлює ґрунт перед посівом. Компактор BEDNAR SWIFTER SO 6000F – це швидкісний агрегат преміум сегменту, який працює на швидкості до 15 км/год», – розповідає Дмитро Хоменко, керівник проєктів та програм з розвитку брендів причіпної техніки компанії АМАКО.

Ключові особливості:

✅ задній подвійний кроскільний каток діаметром 350 мм, який є самоочисним і встановлений на не обслугованих підшипниках;

✅ надійна стійка робочої секції, яка захищена подвійною пружиною;

✅ втулки в основних місцях кріплення. Таке рішення значно подовжує робочий ресурс рами та її вузлів;

✅ гідравлічно регульоване дишло.

Все продумано до дрібниць та зроблено на основі тривалих тестувань.

«Щодо особливостей робочої секції, на агрегаті представлено 2 ряди стрільчастих лап шириною 270 мм, які перекривають одна одну. Надійний захист стійки дозволяє нам працювати навіть при горизонтальних та вертикальних навантаженнях, тобто розвертатись на краю поля не виміляючи агрегат, чим значно збільшити продуктивність роботи», – підкреслив Дмитро Хоменко.

Також, Дмитро зазначив, що на кожну секцію складання та розкладання компактор має по 2 гідроциліндри: «Гідравлічно регульоване дишло – це вузол, який дозволяє поглинати вібрації, які передаються від трактора на каркас рами. Також даний вузол дозволяє зручно під’єднати та від’єднати трактор за допомогою гідравлічних контурів. Гідравлічний контур у нас надійно упакований та захищений. Тримач гідравлічних шлангів регулюється по висоті. Усі гідравлічні контури промарковані, що є зручно для оператора».

photo_2020-09-03_12-05-48

Компанія АМАКО є офіційним дилером техніки Bednar в Україні та має ексклюзивні умови фінансування на ґрунтообробну техніку BEDNAR – 0% на 2 роки у валюті.


Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: