НОВИНИ

Агрокомітет рекомендував законопроєкт щодо стабілізації ринку кормів в Україні

16.07.2020 13:02
https://agronews.ua/

15 липня відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на якому Комітет рекомендував Парламенту прийняти за основу та в цілому (!!!) проект Закону “Про внесення змін до прикінцевих положень Закону «Про безпечність та гігієну кормів» з метою стабілізації ринку кормів” (реєстр. № 3672 від 17.06.2020). Про це повідомив на своїй Facebook сторінці заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, пише agronews.ua.

“Це проект Закону, який дозволить на тимчасовій  основі ввозити в Україну корми, які містять у собі добавки, що зареєстровані у Європейському Союзі“, – наголосив Глущенко.

Також він зазначив, що проект Закону дозволить розблокувати  ситуацію, яка склалась внаслідок того, що Україна ще не перейшла від реєстрації кормів (яка існувала до початку цього року) до реєстрації кормових добавок (як це робиться у ЄС).

“Прийняте Комітетом рішення не є ідеальним. Але якщо обирати між загрозою виникнення дефіциту кормів на ринку ???????? (відповідно і зростанням цін на них, недоотриманням доходів ???????? аграрними підприємствами), та рішенням дозволити на тимчасовій основі ввозити корми, які містять добавки, дозволені до використання у ЄС, – то особисто я обираю друге”, – підкреслив Глущенко.

Сергій Глущенко вважає позицію Комітету виваженою і прагматичною, оскільки йдеться про інтереси всього аграрного бізнесу в Україні.

“Сподіваюсь, Парламент також це розуміє і усвідомлює важливість прийняття даного проекту Закону у найближчі дні”, – прокоментував він.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: