ГОЛОВНЕ

Агрокомітет підтримав законопроект щодо забезпечення діяльності Мінагрополітики

17.03.2021 07:01
minapk

Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики одноголосно підтримав Проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 4 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо забезпечення діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України № 5197 від 03.03.2021, пише agronews.ua.

Нагадаємо, група з 22 народних депутатів подала до парламенту проект закону, який передбачає виділення з Державного бюджету України у 2021 році фінансування на реалізацію функцій Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Документом пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» в частині фінансування бюджетних програм діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного агентства рибного господарства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за рахунок перерозподілу коштів між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Згідно з додатком на діяльність Мінагропроду, пропонують виділити понад 6,87 млрд грн, з яких на апарат міністерства — 4,93 млрд грн, Держрибагентство — 422,3 млн грн, Держгеокадастр — 1,52 млрд грн.

При цьому фінансування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонується знизити з 15,89 млрд грн до 9,44 млрд грн, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — з 11,465 млрд грн до 11,04 млрд грн.

“Дякую Аграрному комітету, Комітету ВРУ з питань бюджету і кожному з депутатів, які не зважаючи на свою партійну приналежність, долучились і підтримали відновлення міністерства. Ваша принципова позиція є знаковою як у необхідності реалізації земельної реформи, так і у питаннях повноцінного і ефективного функціонування Мінагрополітики. Рухаємося далі!”,- прокоментував Роман Лещенко.


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: