НОВИНИ

Аграрії можуть подавати заявки на статус критично важливих підприємств через ДАР

07.03.2023 15:11
fermer-1

Кабінет міністрів надав субʼєктам агропромислового комплексу можливість подавати заявки на визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період через Державний аграрний реєстр. Як повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства, відповідні зміни до постанови №573 від 2 червня 2021 року Кабмін вніс на засіданні 3 березня, пише agronews.ua.

Відтепер (з моменту набрання чинності внесених змін) суб’єкти агропромислового комплексу на час дії воєнного стану введеного відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» отримали можливість подавати заявки щодо визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період через Державний аграрний реєстр.

Зауважимо, що запроваджені зміни дають можливість звертатися через ДАР не тільки виробникам сільськогосподарської продукції, а й усім суб’єктам агропромислового комплексу.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: