ВАЖЛИВО

Аграріям в умовах обмежень довелося налагодити ефективну роботу

02.07.2022 11:23
Fb & LinkedIn

Аграріям в умовах обмежень довелося налагодити ефективну роботу. Тайтен Машинері Україна допомагає українським сільгоспвиробникам тримати аграрний фронт. Дмитро Баранов, Керівник відділу продажів сільськогосподарської техніки, Тайтен Машинері Україна, розповів про:

Кадри. Тайтен Машинері Україна зуміли зберегти кадровий потенціал, перемістити працівників з зон бойових дій та зберегти штат. Люди можуть працювати позмінно і віддалено.

Техніку. Воєнні дії змусили перемістили більшість техніки у західні області України, щоб обладнання, яке передплачено Клієнтами, було максимально захищеним. Також вдалося зберегти акційні пропозиції як на нову, так і на б/в техніку (посилання). Сьогодні ми є офіційним дилером сільгосптехніки брендів CASE IH, BEDNAR та KUHN, які представляємо у таких регіонах:

  • CASE IH: Київська, Житомирська, Чернігівська, Вінницька, Рівненська, Волинська, Одеська, Харківська, Сумська;
  • KUHN: Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська, Хмельницька, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська;
  • BEDNAR: вся територія України.

Логістику. Вона ускладнилася, але не зупинилася. Ми продовжуємо постачати техніку в умовах невизначеності та складності прогнозування ринкової ситуації. Оптимізуємо витрати, шукаємо нові шляхи поставок і робимо найголовніше – забезпечуємо аграріїв необхідним. Зараз найгарячіша пора у поставці та підготовці техніки до збирання врожаю та комплексу осінніх польових робіт, тому відділ продажу техніки разом з постачальниками, CASE IH, BEDNAR та KUHN постійно намагаються налагодити поставки техніки. COVID-19 та відсутність компонентів вплинули на можливості та терміни виробництва, проте ми робимо усі можливі кроки на шляху до повного забезпечення попиту на сільськогосподарську техніку в Україні.

Гроші. Навіть у такий період ми зберегли надійних партнерів з фінансування, що сьогодні надзвичайно важливо для аграріїв. Безумовно, аграрії зараз потребують максимальної підтримки від держави, а також розблокування портів. Ми ж зі свого боку робимо все можливе, щоб в них залишилася можливість придбати необхідне, використавши фінансові інструменти. 

Впевненість. Тайтен Машинері Україна як міжнародна компанія, дивиться у майбутнє. Ми бачимо перспективу розвитку дилершипів у таких регіонах як Сумська, Чернігівська, Одеська та Харківська області. Ми планували розвиток цих регіонів до настання дня, який усі пам’ятатимуть століттями, ми віримо у можливість реалізувати заплановане й сьогодні. 

Читайте також: Збирання врожаю 2.0. Зменшуємо втрати та підвищуємо ефективність за допомогою сучасних технологій точного землеробстваПерегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: