НОВИНИ

A’SPIK GROUP поставив на ринок майже 30 тисяч тонн цукру

26.06.2020 12:32
https://agronews.ua/

Протягом 2019-2020 маркетингового року група компаній “A’SPIK Group” реалізувала своїм бізнес-партнерам майже 30 тисяч тонн “солодкого продукту”. З них на ТОВ “Старокостянтинівцукор” виробили 55%, а на ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат” – 45%. Про це повідомляє пресслужба “A’SPIK Group”, пише agronews.ua.

У компанії інформують, що головними покупцями подільського цукру є підприємства з Хмельниччини, Центральної та Західної України.

Наразі серед промислових споживачів «білого золота» від “A’SPIK Group” вирізняються виробники харчової продукції. Зокрема, відомий український бренд “Roshen” є надійним партнером корпорації вже протягом багатьох років.

Оцінили переваги співпраці з групою компаній та якість українського “солодкого продукту” і на світовому ринку. Адже у 2020 році цукровики з Хмельниччини експортували власну продукцію до країн Європейського Союзу та Ізраїлю.

В “A’SPIK Group” наголошують, що пріоритетними завданням компанії є виробництво цукру справжньої європейської якості, аби задовольнити найвищі вимоги споживачів.

Саме тому українці можуть бути впевненими, що одержують лише продукт флагманського гатунку, повністю безпечний для власного здоров’я. Запорукою цього є щорічна модернізація підприємств та міжнародна сертифікація.

Так, ТОВ “Старокостянтинівцукор” щорічно проходить аудит на відповідність вимогам системи FSSC22000 v4.1 – еталону харчової безпечності у світі. Водночас на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» впровадили систему менеджменту безпечності харчових продуктів ISO 22000.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: