ВАЖЛИВО

Співзасновником Агро-Продовольчої Ради стала Всеукраїнська асоціація громад

27.02.2020 17:45
62136429-964d-4ddf-beec-6416e94d11b9

Співзасновником ГС «Агро-Продовольчої Ради» стала Всеукраїнська асоціація громад, (екс Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад). Про це в своїй Facebook сторінці повідомив голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради Іван Слободяник.

“Сьогодні визначна подія у громадській аграрній політиці. Ми маємо спільні погляди на розвиток агросектору та сільських територій та вважаємо, що проблеми, які там є мають вирішуватись комплексно, а не відірвано одне від одного. Разом – Сила”, – підкреслив він.

Нагадаємо, що лави ГС «Агро-Продовольчої Ради» поповнила Асоціацією «Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії та агротехнологій». Відтепер громадські організації разом боротимуться з монополізмом на ринку добрив України.

Для довідки:

АГРО-ПРОДОВОЛЬЧА РАДА – це об’єднання організацій та провідних фахівців аграрного сектору України задля захисту інтересів агро-продовольчої галузі на регіональному, національному та міжнародному рівні.

Агро-Продовольча рада об’єднала асоціації та підприємства з виробництва та переробки агропродукції, зокрема Укрсадвинпром, Асоціацію «Виноградарі та винороби України», Українську аграрну асоціацію, Всеукраїнську раду жінок-фермерів, Центр розвитку земельних правовідносин в Україні, Центр підвищення ефективності в тваринництві, Асоціацію фермерів і землевласників Дніпропетровської області, Асоціацію фермерів і землевласників “ Відродження Полтавщини ”, ГС «Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії та агротехнологій»,  ВГО «Українська горіхова Асоціація», ГО «Українська асоціація молодих фермерів»,  а також Національне об’єднання з племінної справи у тваринництві «Укрплемоб’єднання».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: