НОВИНИ

Вчені вивели нові сорти спаржі та полуниці

01.05.2022 15:21
White and green asparagus with strawberries

Coviro Azienda Vivaistica, що базується в італійській провінції Равенна, в Червії, яка спеціалізується на виробництві полуниці та спаржі, збирається представити два нових сорти в обох сегментах для майбутнього заходу Macfrut. Про це повідомляє agrotrend.com.ua, пише agronews.ua.

«У нас є кілька нових продуктів, які ми представимо на ярмарку. Останніми роками ми багато працювали над дослідженнями та інноваціями. Дослідження зосереджені на селекціях, які є сільськими та стійкими до основних хвороб виду, пов’язаних як з органолептичними показниками якості та високий термін зберігання плодів, для виробництва органічного вирощування», – повідомляють в компанії.

Що стосується полуниці, Coviro представить нові рослини для професійного сектору, які повністю підходять для континентального клімату, такі як BL29Nadja, ранній сорт, отриманий в результаті дослідження проекту Berrylab, і Lauretta, середньоранній сорт, отриманий в результаті дослідження Політехнічного університету Марке в Анконі.

Крім того, з’являться нові види для хобі, такі як BL72R Dulcinea, що повторно цвіте, і BLB5*Bianca з солодкими і ароматними білими плодами.

«У нас є великий асортимент спаржі, і він розширився, включивши сорти для виробництва зелених пагонів спаржі, такі як Атос на півночі та Луналім на півдні, а також білу спаржу, такі як Prius і Vitalim, а також фіолетова спаржа, як Еразм і дикий Сент».Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: