НОВИНИ

В Україні розширено програму мікрогрантів для фермерів

08.08.2022 15:15
money-549161_960_720-e1619944094625

Уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проекту «єРобота». Про це йдеться на Урядовому порталі, пише agronews.ua.

Тепер гранти за цією програмою зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.

«Ми продовжуємо спілкуватися з бізнесом, аби програма дійсно масштабно запрацювала», — наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, розмір гранту тепер буде прив’язаний до необхідності створення певної кількості робочих місць. Зміни також торкнулися програми мікрогрантів в частині заохочення для малих фермерських господарств.

«Розширюємо напрямки, на які можна витрачати кошти. Тепер це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг і товарів, пов’язаних із виробництвом», — відзначив Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, на отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проекту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок.

«6 тисяч заявок надійшло на мікрогранти до 250 тисяч гривень. 100 заявок — за програмою створення нових теплиць і нових садів. Більше 400 заявок — за програмою створення нових переробних підприємств. Усе це вже найближчими місяцями конвертується в тисячі робочих місць», — наголосив глава уряду.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: