ВАЖЛИВО

В Україні фермери просять врегулювати питання кадрового забезпечення агросектору

17.08.2023 11:25
ya-15881-870x460

Фермери Дніпропетровщини середнього і малого бізнесу звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням врегулювати питання кадрового забезпечення агросектору. Про це йдеться у відкритому листі Конгресу фермерів Дніпропетровської області до Глави держави. Про це повідомдяє газета «Фермер Придніпров’я», пише agronews.ua.

У ньому Голова Конгресу фермерів Анатолій Гайворонський, зокрема,  наголосив на недоліках процесу мобілізації в малих і середніх сільгосппідприємствах, де через відсутність трактористів і комбайнерів знижується продуктивність господарської діяльності.

На відміну від великих товаровиробників, де кількість працівників більша і встановлені моблізаційні норми суттєво не впливають на виконання виробничих завдань.

Анатолій Гайворонський зазначив на терміновій  необхідності внесення змін до Постанови КМУ №76 і від імені усіх фермерів Дніпропетровщини висловив пропозицію вирішення проблемного питання.

“Увесь Український народ та працюючі підприємства  повинні працювати на перемогу над ворогом”, – підкреслюється у відкритому листі Конгресу фермерів Дніпропетровської області до Президента України.


Перегляди: 13
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: