Компанія «Родинна ковбаска» (Львівська область) перейменувала свою сирокопчену ковбасу «Московська» на «Подільську». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці компанії, пише agronews.ua.
«Той самий смак та рецептура, але нове ім’я», – зазначається у дописі.
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/08/299814289_5068487929923273_1108027979729529399_n.jpg)
![](https://agronews.ua/wp-content/uploads/2022/08/299892858_5068487936589939_3854456575468734292_n.jpg)
Нагадаємо, це – не перший випадок дерусифікації назв харчових продуктів в Україні від початку широкомасштабного вторгнення рф. Перейменували свої ковбаси м’ясокомбінат «Ятрань», м’ясна фабрика «Алан», анонсувало зміну назви «Глобино».