НОВИНИ

США виділить $100 млн на підтримку українських фермерів

23.07.2022 17:14
usaid-3410

Адміністрація президента США Джо Байдена вкладе $100 мільйонів доларів у нову програму забезпечення українських фермерів життєво важливими товарами — AGRI-Ukraine. Про це повідомляє CNN, пише  agronews.ua.

Ініціатива також включатиме фінансування для фермерів, які зіткнулися зі зростанням цін у той час, коли їхні доходи серйозно постраждали.

Як зазначається, агенція США з міжнародного розвитку (USAID) вже співпрацює з понад 8 тисячами українських фермерів, щоб отримати ресурси, необхідні для підвищення врожайності.

«Нова ініціатива підвищення стійкості сільського господарства в Україні доповнить ці зусилля. Вона  спрямовуватиметься на безпосередні проблеми експорту сільськогосподарської продукції України, одночасно підтримуватиме ширші потреби сільськогосподарського сектору України та сприятиме подальшому виробництву сільськогосподарської продукції в Україні до 2023 року», — йдеться в повідомленні CNN.

Ініціатива розширить доступ українських фермерів до найважливіших сільськогосподарських ресурсів, включаючи насіння, добрива, обладнання та пестицидів. Також на меті — зміцнити українську інфраструктуру та спроможність ефективно експортувати сільськогосподарську продукцію, розширити доступ фермерів до фінансування та розширити можливості українського бізнесу щодо сушіння, тимчасового зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

USAID співпрацюватиме з банками, кредитними спілками та урядами, щоб українські фермери отримали стабільні фінанси для продовження діяльності.

Агенція також працюватиме над залученням додаткових $150 млн від донорів та приватного сектору для збільшення фонду.

Читайте також: Земля під паром: чому аграріям потрібно продовжувати працювати


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: