НОВИНИ

Польща планує збудувати зерновий термінал для допомоги Україні

10.07.2022 09:07
610110af05dcb5.12291937-1175x500-731x311

Польща планує збудувати зерновий термінал складською площею близько 100 тис. т. Це дозволить експортувати у великих масштабах як українське, так і польське зерно. Про це йшлося під час засідання у міністерстві сільського господарства Польщі під керівництвом віцепрем’єр-міністра, міністра сільського господарства РП Генріка Ковальчика, повідомяє «‎Укрінформ»‎, пише  agronews.ua.

Учасники засідання проаналізували ситуацію із можливістю транспортування сільськогосподарської та харчової продукції з території України. Проблеми логістики обговорювалися у трьох основних місцях: на прикордонних переходах, залізничному транспорті та морпортах.

Польські держслужбовці відмітили, що найважливішим завданням є подальше удосконалення роботи прикордонних пунктів шляхом збільшення кількості ветеринарів, а також можливе будівництво тимчасових складів на кордоні з Україною.

«‎Важливо покращити можливості залізничного руху для 15 поїздів на базі вагонних візків, які мають українці, щоб можна було транспортувати зерно безпосередньо в українських вагонах у порт у Гданську»‎, — заявив віцепрем’єр-міністр Ковальчик.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: