НОВИНИ

Нафтогаз знизив вартість газу для частини споживачів: деталі

26.08.2023 11:20
uj4ruqvquTwiF2nE8Rmz--v6a8A11oUX

Вартість газу для виробництва тепла комерційним споживачам в Україні буде знижена відносно минулого сезону. Її визначатимуть, виходячи із ринкових цін в країні. Про це повідомили у пресслужбі Нафтогазу, пише agronews.ua

Кабінет Міністрів продовжив дію ПСО на ринку природного газу. Це дозволить зберегти незмінними тарифи на тепло для населення. Запроваджено гнучкий механізм використання виробниками тепла фіксованих обсягів газу під час опалювального сезону. Тепер вони зможуть використати ресурс фіксованого обсягу газу, зекономлений протягом місяця у наступних періодах опалювального сезону.

“Звертаємося до громад з проханням економно ставитися до використання природного газу та здійснювати своєчасні розрахунки. Від цього залежить наша спільна енергетична безпека. Нафтогаз залишається надійним постачальником газу споживачам”, – зазначили представники компанії.

Нагадаємо, що ПСО – це положення про спеціальні обов’язки на учасників ринку природного газу для забезпечення на ньому загальносуспільних інтересів у процесі роботи.

Також стало відомо, мешканці жителі трьох областей зможуть передавати показники лічильника онлайн й через SMS. Зміни стосуються жителів Харківщини, Кіровоградщини та Дніпропетровщини.

Тепер щомісячно у період з 28-го по 5-те число можна передавати спожиті куби блакитного палива через повідомлення на номер 4647. Сервіс доступний для АТ “Харківгаз”, АТ “Криворіжгаз”, АТ “Харківміськгаз”, Кропивницької та Дніпровської філій ГАЗМЕРЕЖІ.

Нафтогаз хоче модернізувати газовидобуток в Україні

НАК “Нафтогаз України” планує використати закордонний досвід із США для модернізації методу розробки природного газу. Про це повідомив американський журнал The National Interest. Зазначено, що наша держава може стати енергонезалежною за шість років, якщо інвестуватиме у видобуток нафти та газу, інфраструктуру трубопроводів та нафтопереробку 20 мільярдів доларів.

Також вказується, що розвиток компанії давно гальмують порівняно грубі технології розробки природного газу. У 2023 році Нафтогаз хоче збільшити видобуток газу на 8% у порівнянні з минулим роком.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: