НОВИНИ

На Кіровоградщині знищено близько сотні свиней

18.10.2023 14:10
pigy

Африканську чуму свиней (АЧС) виявили на території особистого підсобного господарства в смт Молодіжне Долинської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області, де утримувалося 95 голів. Про це говориться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, пише agronews.ua.

Рішенням місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кропивницькій районній державній адміністрації. затверджено план дій та визначено межі епізоотичного вогнища (територія особистого підсобного господарства), зону захисту радіусом 3 км (села Березівка, Новогригорівка Перша та смт Молодіжне Долинської міської ради Кропивницького району Кіровоградської області). Також визначено зону спостереження (нагляду), до якої ввійшли: села Тирлова Балка, Лебедине, Третє, Новоігорівка, Антонівка, Лаврівка, Новосавицьке, Широка Балка, Суходільське, Никифорівка, Мирне, Першотравневе, Степове, Маловодяне, Червоне Озеро, Писанка та місто Долинська Кропивницького району Кіровоградської області.

У відомстві зазначили, що тварини, які утримувалися в особистому підсобному господарстві в епізоотичному вогнищі, підлягають умертвінню безкровним методом, після чого проводять спалювання. Приміщення, в яких утримувалися свині, знезаражено. На в’їзді до епізоотичного вогнища встановлено карантинний пост, забезпечено цілодобове чергування. Обмежено доступ стороннього транспорту та людей на час карантину з АЧС (40 діб).Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: