АГРОРЕГІОНИ

На Кіровоградщині засадили овочами громадські городи

18.06.2022 15:29
8cd722e8464ffddb

Волонтери, місцеві жителі та переселенці у селищі Петрове Кіровоградської області засадили картоплею, морквою, цибулею, буряком, редискою, розсадою огірків і томатів чотири ділянки площею понад 0,7 га. Про це повідомляє «Суспільне», пише  agronews.ua.

Городи біля річок для поливу в тимчасове користування надали жителі громади, які через певні обставини не змогли їх обробити, розповіла голова волонтерської організації «Допоможемо воїнам Петрівщини» Алла Горнистова.

«Насіння картоплі та цибулі нам надали підприємці і місцеві жителі. Дві тисячі розсади помідорів купили на ринку за гроші благодійників», – уточнила вона.

До висадки долучились жителі Петрового, освітяни, працівники культури, селищної ради та переселенці. Ці ж люди й обробляють ділянки надалі.

«Нині важкі часи, тож все, що зберемо з городів, передамо на потреби лікарні, дитсадків та шкіл, малозабезпеченим, особливо людям старшого віку, переселенцям та бійцям на передову», – поділилася Алла Горнистова.

На території Петрівської громади посадили майже 4 гектари садів перемоги, найбільше картоплі – три гектари. Громадські городи посаджені в усіх 10 старостинських округах громади. 

У Петрівській громаді проживає понад 900 переселенців.


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: