НОВИНИ

Group DF повністю відкидає звинувачення в ухилянні від сплати податків

08.09.2022 17:24
image

Бюро економічної безпеки України опублікувало заяву щодо підозри однієї з компаній Group DF в начебто ухиленні від сплати податків. Адвокати групи переконані, що звинувачення БЕБ не мають під собою жодного юридичного підґрунтя. Про це повідомляє пресслужба  Group DF, пише agronews.ua.

Для об’єктивного та збалансованого висвітлення чергового конфлікту бізнесу з силовиками, надаємо коментар адвоката Group DF Романа Чишинського:

“Ми повністю відкидаємо висунуті проти нашого бізнесу звинувачення з боку БЕБ (Бюро економічної безпеки), озвучені сьогодні у релізі Бюро. Звинувачення не мають під собою жодного юридичного підґрунтя”.

Наголошуємо, що детективи Бюро мають усю необхідну інформацію, у тому числі отриману від компаній Групи, яка підтверджує, що податки сплачені у повному обсязі та у чіткій відповідності до законодавства України.

“Звинувачення у нібито несплаті 108 млн гривень виглядають юридично неспроможними також і на тлі того, що Група в умовах війни не лише продовжує справно сплачувати податки, а й підтримує нашу країну у боротьбі з агресором. Так, лише за перші три місяці війни компанії Group DF перерахували на потреби ЗСУ, тимчасово переміщених осіб, ТрО понад 308 млн гривень допомоги. При цьому 100 млн гривень було перераховано на рахунки НБУ вже на другий день війни”, – коментує юрист.

Він додав, що в компанії абсолютно впевнені у правильності своїх дій та готові відстоювати свою правоту у юридичній площині, оскільки всі підприємства Групи, включаючи азотний бізнес, працюють прозоро та виключно в рамках чинного законодавства..


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: