НОВИНИ

Франція та Румунія підпишуть угоду про спрощення експорту українського зерна

13.09.2022 16:36
or-56282

Франція та Румунія підпишуть у понеділок угоду про полегшення експорту зернових з України суходолом. Про це повідомив міністр транспорту Франції Клеман Бон, передає Укрінформ, пише agronews.ua.

«Я підпишу угоду з Румунією, яка дозволить Україні постачати ще більше зерна… до Європи та країн, що розвиваються, зокрема середземноморських (країн), які потребують його для продовольства», — сказав Бон, додавши, що угода охоплює експорт сухопутним, морським і річковим транспортом.

Згідно з проектом угоди франко-румунської угоди, Париж співпрацюватиме в розробці проєкту, спрямованого на підвищення ефективності порту Галац, обладнання прикордонних пунктів на півночі Румунії, максимального використання зернових контейнерів, розміщених у порту. Констанца, а також збільшення пропускної здатності там і в Сулінському каналі.

Це також допомогло б побудувати середньострокову стратегію на осях коридору між Румунією та Україною та забезпечити опори для оптимізації руху суден. Франція також забезпечить фінансування початкової технічної експертизи та співпрацюватиме з Бухарестом для визначення фінансування на майбутнє.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: