НОВИНИ

Ціни на яблука стрімко падають в Україні

07.08.2022 14:45
403263_1

Відпускні ціни на яблука нового врожаю в Україні стрімко знижуються. Основною причиною понижувальної цінової тенденції виробники називають практично повну відсутність попиту на яблуко літніх сортів урожаю 2022 року. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Повідомляється, що тільки на початку поточного тижня яблука нового врожаю знизилися в ціні в середньому на 31%, і на сьогоднішній день реалізація цих фруктів відбувається в межах діапазону 7-10 грн/кг ($0,19-0,27/кг). 

Водночас більшість оптових компаній та роздрібних мереж ще продовжують продавати торішні яблука, зокрема виробництва Польщі.

За словами виробників, сьогодні попит на яблука поточного врожаю практично повністю відсутній як на внутрішньому ринку, так і з боку експортних компаній. 

Урожай яблук в Україні цього року оцінюється на досить високому рівні. Але продати свою продукцію за прийнятними цінами українські садівники мають дуже мало шансів.

Варто зазначити, що на даний момент вартість яблук нового врожаю в Україні вже в середньому на 33% дешевша, ніж на початку серпня минулого року. Водночас більшість ключових гравців ринку не виключають, що відпускні ціни в даному сегменті будуть знижуватися і надалі, якщо ситуація з темпами збуту не зміниться.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: