Loading Події
 • This event has passed.

АНОНСИ

Лабораторія No-Till 2019. Польова практика

 • 30.05.2019
  Кінець:
  31.05.2019
  с. Майське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл.
  Організатор: компанії «Агро-Союз

  Конференція NTLAB19 (польова практика) – це шанс для сільгоспвиробників, які цікавляться технологією No-till, підвищити свій професійний рівень, отримати додаткові практичні знання, познайомитися з лідерами, а комусь, зробити перші кроки на шляху до освоєння No-till.

  Якщо ви шукайте ділового партнера, хочете дізнатися найактуальніші стратегії технології No-till, знайти практичне рішення ваших проблем, та цей захід саме для вас!

  Ця подія збере фермерів, керівників і фахівців агропідприємств, які цікавляться технологією. На NTLAB19 (польова практика) приїдуть як ті, хто шукає нові знання, так і ті, хто хоче поділитися своїми досягненнями та напрацюваннями з однодумцями.

  Сільгоспвиробники протягом двох днів можуть отримати більше практичної інформації про технології, пов’язаних з грунтом, управлінням бур’янами, сівозміною, покривними культурами і ін.

  В цей раз ми будемо працювати в польових умовах. Всі виступи спікерів будуть проходити на дослідних ділянках і в полях компанії «Агро-Союз» та фермерського господарства «Анастасія».В програмі цього заходу також круглі столи в дещо незвичному форматі.

  Контакти:

  http://www.ntlab.in.ua

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: