ціни | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

ціни

З’їмо чи зігниють: що штовхає садівників України відмовлятися від збору врожаю яблук

aple.jpg

В Україні триває сезон збору врожаю яблук, однак з різних регіонів надходить тривожна інформація, згідно якої через небувалий врожай закупники опустили ціни на продукцію нижче рівня рентабельності - до однієї гривні за кілограм. Через це садівники нібито відмовляються збирати врожай, більша частина якого, таким чином, може просто згнити на деревах.

Коли зупиниться ріст цін на пальне і наскільки подорожчають продукти харчування

zap.jpg

В Україні починаючи з 20-х чисел серпня поточного року відбувалося планомірне підвищення ціни на пальне, як на бензин, так і на дизельне паливо. За цей час дизельне пальне подорожчало на 3,6 гривень за літр – або на 13%, а бензин – на 3,5 гривень за літр (12%). Станом на вівторок, 16 жовтня ціна бензину марки А-95 на українських АЗС коливається від 30,89 до 35,49 гривень за літр, а ціна дизпалива – від 30,19 гривень – до 33,49 гривень.

Ще одна війна: чому через Росію українці залишаться без гречки

grechka.1htm.jpg

В Україні щороку скорочуються посівні площі гречки, через низьку рентабельність виробництва. За інформацією Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) зараз ситуація значно погіршилась через засилля прихованого імпорту з Росії дешевої низькоякісної крупи.

Новий закон в новий сезон: що буде з цукоровою галуззю України, і які будуть ціни

2222.jpg

В Україні з початком осені стартував новий сезон цукроваріння. Виробники цукру у вересні почали збирати врожай буряків та запускати в роботу цукрові заводи.

Фахівець з вирощування бульби розповів, чому картоплею треба запастись вже зараз

kartoplia_333.jpg

Кінець серпня початок вересня традиційно пора збору врожаю картоплі в Україні. Цей овоч є невід’ємною складовою раціону більшості українських родин. За велику популярність в Україні бульбу ще називають «другим хлібом».

Європейські стандарти якості молока від Мінагропроду: українців чекає підвищення цін

cow.jpg

Міністерство аграрної політики та продовольства України здійснило ще одну спробу привести вітчизняні стандарти якості молока до європейських, як це передбачено угодою про асоціацію з ЄС.

Баржа припливла: що спричинило обвал цін на кавуни у Києві

1111111111111111111.jpeg

У ці вихідні, нарешті, завершилась епопея з доставкою першої у цьому році баржі з кавунами, яку аграрії направили з Херсонської області по Дніпру до Києва.

Чому українці стали їсти менше м’яса

meet

Експерти Асоціації постачальників торговельних мереж констатували зменшення споживання м’яса в Україні. Проаналізувавши ринок експерти прийшли до думки, що така ситуація на м’ясному ринку спричинена невпинним здорощанням цього продукту.

На ринку курячих яєць цінова змова?

AN_353.jpg

Є підстави говорити про картельну змову найбільших виробників курячих яєць. Дотепер ринок курячих яєць поводив себе за ринковими правилами. Ціна на цей продукт протягом всього року то підвищується до максимуму, то знов падає після зниження споживчого попиту та зменшення експорту. Однак цьогорічна ціна, замість того, щоб падати після досягнення піку, демонструє стабільність та навіть ріст.

Віталій Ільченко: При виборі ЗЗР аграріям варто звертати увагу на вітчизняного виробника, а не переплачувати за бренд мультинаціональних корпорацій

23549472_2003216010001151_587604754_n.jpg

Ринок засобів захисту рослин (ЗЗР) України є доволі розвиненою галуззю економіки. Однак, поки, його насичення відбувається переважно за рахунок імпорту. Так, за даними ДФС щорічно до нашої країни завозиться приблизно 100 тис. тон ЗЗР.