Технологии | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Технологии

Выходные в Киеве: куда пойти 24-25 октября

agronews22.jpg

Первый осенний  холод и туман совсем не повод, чтобы серо и скучно провести выходные 24 и 25 октября. Мы сделали подборку событий в столице,  посетив которые вы проведете время насыщенно и ярко.

День шоколада  для всех любителей сладенького

Рекордна кількість відвідувачів і агротехніки – Битва Агротитанів 2018

битва

4-5 вересня на полях групи компаній «ТАК», що на Тетіївщині, відбулась шоста «Битва Агротитанів», яка вражала своїми масштабами: понад 2500 відвідувачів, 86 компаній-партнерів та майже 500 одиниць техніки.

Максим Шкіль: Тарифи УЗ наблизились до цін приватного парку

shkil11111.jpg

Цю проблему для своїх клієнтів вирішує Перша логістична компанія. Про шлях українського зерна в порти, проблеми Укрзалізниці та формування власного парку вантажних вагонів розповідає власник Першої логістичної компанії Максим Шкіль.

Що було подивится на виставці «Агропорт південь Херсон»

amako2.jpg

Компанія АМАКО, офіційний дистриб'ютор сільськогосподарської техніки Massey Ferguson, Maschio Gaspardo та іншої взяла участь у аграрній виставці – Агропорт Херсон - 2018.

Nestle в Україні допомагає оцінити ферми на відповідність принципам сталого розвитку

b838ae6d825024ebd6a7739e96a1b662b8427721.jpg

Щороку збільшується кількість фермерських господарств, що прагнуть власного сталого розвитку. Саме тому виникає потреба в фахівцях, які будуть здатні  здійснювати оцінювання господарства, а також фермерів - які зможуть ділитись власним досвідом.

Посівна не за горами: якщо сівалка, то найкраща універсальна KUHN SDM

p7184899_1.jpg

В Україні через кліматичні зміни у цьому році відбулися значні корективи у строках і термінах проведення основних сільськогосподарських робіт. Аграрій мусив та має бути всебічно озброєним, щоб якісно, швидко і у стислі строки провести необхідні агрозаходи. 

Ольга Матвіїва: «Кожен день зволікання правоохоронцями – мільйонні збитки для власників ТОВ «БМПЗ»

Ольга Матвіїва: «Кожен день зволікання з виконанням своїх обов’язків правоохоронцями Братського району – мільйонні збитки для вл

Ніяк не може вирішитись ситуація навколо ТОВ «Братський маслопресовий завод» (ТОВ «БМПЗ»), що на Миколаївщині.

Розпочалася найвизначніша агропромислова виставка року АГРО-2018

23.jpg

Насичена ділова програма АГРО-2018 включає цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці.

Відомий світовий бренд створив роботів-збирачів томатів

03_tomato_harvesting_robot_2018.jpg

Машини, що використовують систему штучного інтелекту, покликані вирішити одну з головних проблем сільського господарства Японії, яке серйозно страждає від відтоку кадрів і старіння населення.

Як заощадити, запобігаючи крадіжкам та шахрайству: досвід Укрлендафрмінгу

babiy volodymir

Незважаючи на стрімкий розвиток новітніх технологій, на будь-якому підприємстві дуже багато залежить саме від людського фактору. Від хибних, інколи навіть злочинних дій персоналу не застрахована жодна компанія, тому керівництво часто змушене вживати конкретних заходів щодо профілактики недбальства та зловживання з боку працівників.