Технологии

Выходные в Киеве: куда пойти 24-25 октября

agronews22.jpg

День шоколада  для всех любителей сладенького

Посівна не за горами: якщо сівалка, то найкраща універсальна KUHN SDM

p7184899_1.jpg

В Україні через кліматичні зміни у цьому році відбулися значні корективи у строках і термінах проведення основних сільськогосподарських робіт. Аграрій мусив та має бути всебічно озброєним, щоб якісно, швидко і у стислі строки провести необхідні агрозаходи. 

Ольга Матвіїва: «Кожен день зволікання правоохоронцями – мільйонні збитки для власників ТОВ «БМПЗ»

Ольга Матвіїва: «Кожен день зволікання з виконанням своїх обов’язків правоохоронцями Братського району – мільйонні збитки для вл

Ніяк не може вирішитись ситуація навколо ТОВ «Братський маслопресовий завод» (ТОВ «БМПЗ»), що на Миколаївщині.

Розпочалася найвизначніша агропромислова виставка року АГРО-2018

23.jpg

Насичена ділова програма АГРО-2018 включає цілу низку спеціалізованих конференцій та форумів, присвячених усім напрямкам розвитку сучасного аграрного комплексу України, а також пов’язаній тематиці.

Відомий світовий бренд створив роботів-збирачів томатів

03_tomato_harvesting_robot_2018.jpg

Машини, що використовують систему штучного інтелекту, покликані вирішити одну з головних проблем сільського господарства Японії, яке серйозно страждає від відтоку кадрів і старіння населення.

Як заощадити, запобігаючи крадіжкам та шахрайству: досвід Укрлендафрмінгу

babiy volodymir

Незважаючи на стрімкий розвиток новітніх технологій, на будь-якому підприємстві дуже багато залежить саме від людського фактору. Від хибних, інколи навіть злочинних дій персоналу не застрахована жодна компанія, тому керівництво часто змушене вживати конкретних заходів щодо профілактики недбальства та зловживання з боку працівників.

Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи

Олександр Файчук

У рамках програми Європейського Союзу Erasmus+ було створено  міжнародний проект «Практично-орієнтований сталий розвиток аграрної освіти – навчальний процес, стажування, збір даних, Регіональний Менеджмент» (Practice-oriented Sustainable Agriculture Education – teaching process, internships, farm data, Regional Management). Проект передбачав стажування науково-педагогічних працівників на базі університету Прикладних наук у Тріздорфі (Німеччина).

Заробітчан на зборах ягід замінять роботи

збір ягід

На фоні світового росту сільськогосподарських ринків все частіше відчуватиметься дефіцит робочої сили. Згідно прогнозів Rabobank, світова торгівля лише ягодами сягне 2.1 млн. тон в 2020 році. За їх прогнозами споживання ягід буде рости надзвичайно швидко в Західній Європі, і повторить успіх США, де продажі м'яких ягід в роздріб сягають $5,6 млрд доларів США.

Новітні технології наступають: дрони на полях - це вже сьогодення

AN_346.jpg

У Києві 20-го лютого у рамках Аграрної IT-конференції, яку організувала "ПроАгро Груп",  відбулася спільна доповідь  Валерія Яковенко, співзасновника компанії Drone.ua, та Євгенія Буюна, регіонального технічного експерта компанії Syngenta "Досвід використання дронів в агробізнесі".

Скільки їжі викидають українці: запущено калькулятор харчових відходів