Агрохимия | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Агрохимия

Яких сюрпризів слід чекати від посівної кампанії озимих

posev.jpg

Українські аграрії приступили до посівної кампанії озимих зернових під урожай 2019 року. Озимі культури вже активно сіють майже у всіх регіонах України, за винятком Одеської та Закарпатської області. Агрокліматичні умови у цьому році дають надію, що посівна буде завершена вчасно.

Нестрашні санкції: чому Україні не нашкодить заборона експорту добрив до Росії

fabryka_2.jpg

У середині липня в пресі з’явилось повідомлення про те, що влада Росії планує запровадити санкції проти українських виробників мінеральних добрив. За інформацією російського видання «Комерсант», до 1 серпня профільні відомства мають підготувати уряду відповідні пропозиції.

Програш Росії у СОТ: Україна знизить мита на російську аміачну селітру?

wto_2.jpg

У минулу п’ятницю Світова організація торгівлі (СОТ) оприлюднила рішення у справі за позовом Росії проти України щодо запровадження антидемпінгових мит на імпорт аміачної селітри (нітрату амонію) російського виробництва. Експерти СОТ у своєму рішенні задовольнили основні вимоги РФ, зокрема, встановили недотримання українською стороною вимог організації щодо застосування антидемпінгових заходів до російської компанії "ЄвроХім".

Драйвери розвитку вітчизняної харчової індустрії АПК

ebd61dbc2b0a845aa3954eeff5da4059_m.jpg

Харчова індустрія є стратегічною ланкою АПК, що генерує високу додану вартість та забезпечує продовольчу безпеку країни, а також значну частку вартості експорту.

На Черкащині відкрили «Інститут здоров’я рослин» світового рівня

dsc_68099596-7.jpg

Інститут оснащений передовим обладнанням,  яке дозволяє робити комплекс різноманітних досліджень різного рівня складності, охоплюючи агрохімічний та агробіологічний напрямки, аналітичну роботу в різних галузях, впроваджувати високотехнологічні наукові дослідження.

СТОП нелегальні засоби захисту рослин

3f978ad378bea31f26ec8af420ba3531_m.jpg

Так називається інформаційна кампанія, організована Держпродспоживслужбою, яка була представлена сьогодні, 1 червня, на прес-конференції в Укрінформі у рамках інформування малих та середніх фермерських господарств про ризики і небезпеку, які пов’язані з використанням фальсифікованих ЗЗР.

Як правильно захистити посіви соняшнику

podsolnuh.jpg

Щорічне зростання посівних площ соняшника по всій території України вказує на його економічну привабливість. За даними Мінагрополітики, соняшник нині посіяли вже на 5,49 мільйонах гектарів полів, а це 99% до прогнозу.

Як захистити кукурудзу від бур’янів

2-21.jpg

Високі ціни на кукурудзу на світовому ринку сприяють розширенню в Україні посівних площ під нею і збільшенню її виробництва.

Так, за даними МінАПК, українські аграрії вже засіяли цією культурою 4,5 млн га або 97% до прогнозу.

Україна втрачає контроль на ринку пестицидів: причини і наслідки

pesticides_spraying.jpg

Після прийняття парламентарями на початку тижня гучного закону №7403-д про «соєві правки», почалися активні обговорення навколо не менш вагомого для України закону № 6606 про внесення змін до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України.

ТОВ «Укравіт Агро» розпочало співробітництво зі швейцарською компанією «Gamaya»

806.jpg

Сучасні технології вирощування культур в Україні, як і в інших країнах світу – Бразилії, Аргентині, США, Канаді – потребують швидкого і точного визначення та аналізу ґрунтової родючості та потреб культур в елементах мінерального живлення на поверхнях великих площ.