Земельные отношения | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Земельные отношения

Як фермерам управляти родючістю ґрунтів

AN_180.jpg

Інтенсивні технології, які нині активно застосовуються в українському агросекторі, не обмежуються лише використанням високопродуктивної сільгосптехніки, сучасних мінеральних добрив і засобів захисту рослин, чи використанням насіння, сортові, фізичні та біологічні характеристики якого відповідають найвищим стандартам.

Як захистити фермерську справу та залучити фінансування? Розпочато цикл семінарів від АФЗУ

12.jpg

Як аграрію не стати «дійною коровою» для контролюючих органів? Що потрібно знати, щоб захистити свою  фермерську справу та убезпечитися від непрошених гостей? Які інструменти фінансування фермерського господарства наразі доступні фермерам?

Влада використовує фермерів як дійну корову для власного збагачення

18.jpg

З якими проблемами стикаються  фермери Полтавщини розповідає голова обласної АФЗУ Віктор Галич.

– Щороку фермери підбивають підсумки роботи, оцінюють перспективи у році прийдешньому. Яким бачиться вам рік, що минув та шо чекає фермерів у 2017 році?

Українські аграрії майже не використовують інструмент страхування посівних площ

AgroNews090801.jpg

Українські аграрії майже не використовують інструмент страхування посівних площ – застраховані всього 3% з них. Тим не менш, ситуація має змінитися. Певних зусиль докладає і влада: зокрема, Нацкомфінпослуг і Міжнародна фінансова корпорація обіцяють відформатувати та перезапустити систему агрострахування в Україні цьому може посприяти законопроект «Про страхування сільгосппродукції з держпідтримкою». 

Дмитро Сімашко: «За кілька років помпезно відкриємо ринок деградованих неродючих земель і будемо намагатись її продати будь-кому»

AgroNews050806.jpg

В Україні вже понад 20 років тривають дискусії щодо відкриття ринку землі, які супроводжуються певними меседжами побоювання щодо «розбазарювання» головного національного багатства. Чи зацікавлені фермери у ситуації, яка склалася із постійним продовженням заборони на продаж?

Погодні катаклізми: на заході град, на сході пожежі

AgroNews200701.jpg

Останнім часом Україну лихоманить від капризів природи. Північ та захід країни потерпають від злив і сильного граду, східні і південні області захлиснули пожежі, викликані аномальною спекою. Синоптики б’ють на сполох і попереджають аграріїв про ті наслідки, які негода може принести врожаям.

Що треба знати, щоб налагодити фермерську справу з нуля

Agronews-Template_6_pravil.jpg

Зростаюча популярність сільського господарства як однієї з основних галузей економіки України в останні роки позначила новий тренд - все більше людей мріють створити своє фермерське господарство виробляючи якісну продукцію не тільки для власних потреб, а й з метою подальшої реалізації для отримання доходу.

Лизинг - выгодная альтернатива банковским кредитам

agronewsleasing.jpg

Популярность лизинговых операций возрастает год от года, как и растет число банков и финансовых компаний, специализирующихся на предоставлении услуг лизинга автотранспорта, сельхозтехники и спецоборудования.Однако для многих руководителей предприятий АПК Украины суть лизинговых сделок по-прежнему остается туманной.

Эксперт заявляет о подорожании стоимости аренды земель сельхозназначения

zemli-selxoznaznacheniya.jpg

Стоимость аренды государственных земель сельскохозяйственного назначения возрастет в ближайшее время. Это станет возможным после подписания Закона Украины «О внесении изменений в Земельный кодекс Украины относительно проведения земельных торгов» №2279. 

Об этом в комментарии Информационному агентству "Правда" рассказал член совета ассоциации "Земельный союз Украины" Сергей Биленко.

"Почем нынче землица?": цена земли в различных регионах Украины

21b168ef7ce703857809a3f93fdd84364b520518.jpg

Информацию о стоимости агробизнеса в том или ином регионе мира мы часто можем видеть в международных информационных источниках. Например, в начале 2016 года компания из Саудовской Аравии успешно завершила сделку по покупке 724 га сельскохозяйственной земли в штате Калифорния, США, которую планируется использовать для выращивания сена. Цена сделки составила $31,8 млн, или $44 000 за 1 га земли.

Подобные новости нередки в международных СМИ, однако в Украине совсем иная ситуация. Такие данные почти недоступны. Информация о том, какова на сегодняшний день точная стоимость агрокомпаний в конкретном регионе Украины, известна лишь небольшому кругу лиц.

Как правило, пишет