зима | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

зима

Розкрили секрет, як зберегти виноград узимку

odrezka-vinograda-osenju-obrezka-vinograda-osenju.jpg

Садівники розкрили секрет, як правильно зрізати виноград восени, щоб узимку він зберігся. Про це повідомляє LeafLand.

Обрізка багаторічного куща восени

Спеціалісти назвали секрети, які дозволять врятувати врожай картоплі

kartoplya.jpg

Зберігання насіннєвого матеріалу картоплі від осіннього збору до весняної пори - це важливий і відповідальний виробничий етап, на який впливають такі основні фактори як температура, вологість, концентрація кисню і вуглекислого газу та світло. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України  з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Фермеров в Зимбабве ожидает голодная зима

tabak.jpg

После неурожая табака большинство фермеров осталось без средств к существованию.

Тысячи мелких фермеров в Зимбабве опасаются, что будут голодать этой зимой, поскольку отказались от производства традиционных основных продуктов питания, таких как кукуруза, сорго и арахис, в пользу табака - товарной культуры, считающейся в местном масштабе "зеленым золотом".

Як доглядати за пасікою взимку?

10-2_8.jpg

Зимівля бджіл – це відповідальний період у технологічному ланцюжку виробництва меду, і від його результату залежить розвиток бджолосімей і їхня продуктивність. Поради, як проконтролювати стан пасіки в холодну пору року, « Рідному селу» дав начальник навчального науково-виробничого центру бджільництва Луганського національного аграрного університету Олександр Папченко.

– Узимку бджоли знаходяться в заціпенінні. Але на відміну від теплокровних тварин, їхні тіла не підтримують постійної температури – вона змінюється в залежності від температури навколишнього повітря. Щоб не замерзнути, бджоли протягом усієї зимівлі зберігають необхідний тепловий мінімум за рахунок раціонального витрачання енергії і кормів, – розповідає досвідчений бджоляр. Коли температура у вулику опускається нижче 8 градусів, бджоли збиваються у клуб.

К зиме сахар подешевеет

1373459776_cena-na-sahar-v-ukraine-vyrastet.jpeg

Цена "песка" упадет через месяц. Несмотря на разгар сезона сахароварения, после осеннего сбора свеклы, в Украине начал дорожать сахар: по данным ассоциации "Укрцукор", цены в опте поднялись на 9% или до 6000 грн/т. Что будет с розницей?