Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

масло

Промислова сметана виявилася безпечнішою базарної: результати дослідження

AN_380.jpg

Як вибрати якісний, смачний та корисний молочний продукт? Яким критеріям він повинен відповідати і на що потрібно звернути увагу при його виборі?

Из-за девальвации гривны внутренние цены на подсолнечное масло растут - эксперт

maslo1.png

Об этом сообщила аналитик компании «Феникс-Агро» Валерия Пекин, информирует "Агравери". 

Производство подсолнечного масла в России сократилось на 9%

2061.jpg

Как сообщает "АПК-Информ", также в 2015 г. отмечено незначительное сокращение объемов производства хлебобулочных изделий недлительного хранения - на 1,3%, до 6,2 млн.

Украинское подсолнечное масло подорожало на 10$/тонну

cd9594f15037070422ce5f0840e51713.jpg

Как сообщает "УкрАгроКонсалт", причиной стало укрепление цен на мировых рынках растительных масел (соевого и пальмового) после активизации спроса со стороны импортеров, а также публикации январского отчета USDA, в котором были снижены оценки мирового произв

После предпраздничного ажиотажа цены на сливочное масло снизились

sliv-maslo.jpg

По прошествии периода предпраздничного ажиотажа цены на этот продукт даже немного просели.

Масло чёрного тмина нашли в гробнице Тутанхамона

«Университеты и лаборатории всего мира до сих пор проводят исследования, насколько полезно это масло и всегда поражаются результатми исследований», - говорит эксперт производства натуральных масел в Египте Алладин Хасан.

Аргентина снизила объемы переработки масличных

Img.jpg

В частности, переработка сои в Аргентине за указанный период снизилась до 2,96 (3,88;3,19) млн. тонн. В свою очередь, переработка подсолнечника возросла до 199 (123; 104) тыс. тонн.

В ноябре аграрии продавали подсолнечное масло в среднем по 14472,8 грн/тонна

336714.png

По сравнению с ноябрем 2014 года, цены на подсолнечное масло при продаже его аграриями выросли на 79,7%.  

При этом в октябре текущего года аграрии продавали подсолнечное масло в среднем по 14381,5 грн/тонна.

"Укролияпром" прогнозирует увеличение производства масла на 14%

maslo-podsolnechnoe-700x300.jpg

"В ноябре было произведено 350-360 тыс. тонн масла. Сезон начался неплохо. Планируем произвести подсолнечного масла на уровне 4,8 млн. тонн ... Плюс 200 тыс. тонн мы прогнозируем соевого масла и 100-130 тыс. тонн рапсового масла", - сказал он и добавил, что внутреннее потребление составляет 500 тыс. тонн.

Производители масла просят Кабмин ограничить вывоз сырья за границу

lnyanoe-maslo.jpg