Продовольствие | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Продовольствие

Аграрная схемотехника: 9 способов дать ворам по рукам

jpg_10.

Схемы обворовывания государственных предприятий одинаковы, с небольшими нюансами в зависимости от отраслевой направленности. Служба финансового мониторинга Минагрополитики ещё в начале 2015 года выявила не только указанные схемы коррупции и воровства, но и действенные механизмы борьбы с ними. Применение этих, иногда профилактических, а часто и хирургических мер уже дало конкретные, осязаемые результаты.

Всего в Украине более 3000 госпредприятий, из них действующих только 1800. Это плоды теневой приватизации, применения схемы создания искусственной задолженности с последующим банкротством и выводом собственности госпредприятия по суду.

Тетяна Сушко: безконтрольне використання пестицидів і далі труїть бджіл

5aeb83f1-4190-4285-8f67-43d3abdeb487.jpg

Україна є одним із найпотужніших гравців на ринку експорту меду. Вона займає перше місце по об’ємах експорту меду в Європі і третє в світі. Але в цьому році українські пасічники зіштовхнулася з проблемою масового отруєння бджіл неякісними хімікатами для обробки полів.

Ліліана Дмитрієва: «Нема цікавішої справи, ніж ягоди»

933852ab1ca9276ae0dc02b13216d86c_m.jpg

У травні громадська Асоціація «Укрсадпром» провела прес-конференцію, присвячену прогнозам на фруктово-ягідний урожай поточного року. Своє бачення стану справ у галузі висловила, зокрема, член ради Асоціації Ліліана Дмитрієва, комерційний директор плодово-ягідного розсадника «Брусвяна» (Житомирська обл.).

Камран Абдуллаєв: «Україна - країна величезних можливостей»

Kamran

Зустрічні гранти Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва можуть отримати ті фермери, які готові нарощувати прибуток шляхом виробництва продукції з власновирощеної сировини та створювати при цьому додаткові робочі місця. Саме формування продуктивних ланцюжків доданої вартості - один з найефективніший спосіб розвитку малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Цьогорічний сезон дощів в Ірані виявився досить сильним і спровокував появу великої кількісті грибів. У результаті цього по всій країні почали з’являтися нелегальні пункти продажу продукту, що призвело до масових отруєнь людей подекуди з летальними випадками.

Чого українцям чекати від прийняття законопроекту про заборону пальмової олії

palmoilagronews.jpg

Верховна Рада України на днях схвалила проект закону, яким забороняється використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока і молочних продуктів, а також встановлюється адміністративна відповідальність за порушення цієї норми.

Об’єднання навколо ідеї смаку: як зберегти те, що вже маємо

smak.jpg

На що звертає увагу середньостатистичний українець купуючи продукти в магазинах? Так, найперше на ціну! І насправді це сумно, що при вибору харчів ми не керуємось в першу чергу показником якості. Утім, все має свою ціну і ми вже починаємо розуміти, що це нормально, коли органіка, наприклад, коштує дорожче, коли якість чогось варта, коли праця має цінуватися.

Успішний досвід: елеваторний бізнес

3487.jpg

За 16 років компанія «Прометей» придбала 17 старих елеваторних комплексів в шести областях держави. Більшість з них дісталася  компанії за низькими цінами, оскільки їхні колишні власники прагнули позбутися збиткового для них баласту. Модернізація складських потужностей і вдале управління дозволили скоротити щомісячну вартість обслуговування елеваторів до 100-300 тис. грн в залежності від розміру елеватора і сезону.

Розвінчання міфів, або чому не варто забороняти пальмову олію в Україні

AN_396.jpg

Законопроект про можливу заборону використання пальмової олії в продуктах харчування, викликав неабиякий резонанс одночасно серед виробників сільськогосподарської продукції, виробників продуктів харчування і споживачів. Величезна кількість неоднозначної інформації про пальмову олію, суперечки про її користь і потенційну небезпеку постійно підігрівають ці обговорення.

УЗА прогнозує зростання виробництва та експорту зерна

zerno

Ріст виробництва та експорту зерна продовжує бути стабільним та показує зростання. Про це розповів Президент УЗА Микола Горбачьов на прес-ланчі Української зернової асоціації, присвяченому цьогорічній посівній кампанії та початку польових робіт.