Продовольствие | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Продовольствие

Аграрная схемотехника: 9 способов дать ворам по рукам

jpg_10.

Схемы обворовывания государственных предприятий одинаковы, с небольшими нюансами в зависимости от отраслевой направленности. Служба финансового мониторинга Минагрополитики ещё в начале 2015 года выявила не только указанные схемы коррупции и воровства, но и действенные механизмы борьбы с ними. Применение этих, иногда профилактических, а часто и хирургических мер уже дало конкретные, осязаемые результаты.

Всего в Украине более 3000 госпредприятий, из них действующих только 1800. Это плоды теневой приватизации, применения схемы создания искусственной задолженности с последующим банкротством и выводом собственности госпредприятия по суду.

Хіматака з Криму на Херсонщину: чи постраждали фермери і чи можна тепер їсти помідори

titan.jpg

Новина про аварію на заводі «Титан» в окупованому РФ Криму сколихнула українське суспільство. Через відсутність об’єктивної і повної інформації про аварію серед населення ширяться різні чутки про її масштаби. Дехто навіть порівнює цю аварію з Чорнобильскою катастрофою 1986 року.

Гаряча пора: де українські робітники більше заробляють на зборі врожаю

harvesting_of_apples.jpg

В Україні триває гаряча пора збору врожаю. Для аграріїв це час пожинати плоди своєї кропіткої роботи, а для простих українців – можливість заробити на сезонних роботах.

Зернові війни: голодна Європа боїться українських квот

wheat333.jpg

Світ готується до запаморочення від голоду - несприятливі погодні умови призвели до істотного зниження врожаю зернових і, перш за все, пшениці. Експерти IGC прогнозують падіння обсягів виробництва пшениці в 2018/2019 МР до п'ятирічних мінімумів. А в низці європейських країн хліба зберуть на 40-50% менше (Швеція, Німеччина), ніж очікувалося.

Голова Ради з експорту продовольства: Африка чекає українських доступних продуктів

bogdan_shapoval_500x333.jpg

За останні чотири роки українські виробники продовольчої продукції через розрив економічних зв’язків між Україною та Росією були вимушені почати переорієнтацію на нові ринки.

Тетяна Сушко: безконтрольне використання пестицидів і далі труїть бджіл

5aeb83f1-4190-4285-8f67-43d3abdeb487.jpg

Україна є одним із найпотужніших гравців на ринку експорту меду. Вона займає перше місце по об’ємах експорту меду в Європі і третє в світі. Але в цьому році українські пасічники зіштовхнулася з проблемою масового отруєння бджіл неякісними хімікатами для обробки полів.

Ліліана Дмитрієва: «Нема цікавішої справи, ніж ягоди»

933852ab1ca9276ae0dc02b13216d86c_m.jpg

У травні громадська Асоціація «Укрсадпром» провела прес-конференцію, присвячену прогнозам на фруктово-ягідний урожай поточного року. Своє бачення стану справ у галузі висловила, зокрема, член ради Асоціації Ліліана Дмитрієва, комерційний директор плодово-ягідного розсадника «Брусвяна» (Житомирська обл.).

Камран Абдуллаєв: «Україна - країна величезних можливостей»

Kamran

Зустрічні гранти Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва можуть отримати ті фермери, які готові нарощувати прибуток шляхом виробництва продукції з власновирощеної сировини та створювати при цьому додаткові робочі місця. Саме формування продуктивних ланцюжків доданої вартості - один з найефективніший спосіб розвитку малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Сильні дощі в Ірані спровокували багатий сезон грибів у країні

Цьогорічний сезон дощів в Ірані виявився досить сильним і спровокував появу великої кількісті грибів. У результаті цього по всій країні почали з’являтися нелегальні пункти продажу продукту, що призвело до масових отруєнь людей подекуди з летальними випадками.

Чого українцям чекати від прийняття законопроекту про заборону пальмової олії

palmoilagronews.jpg

Верховна Рада України на днях схвалила проект закону, яким забороняється використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів, молока і молочних продуктів, а також встановлюється адміністративна відповідальність за порушення цієї норми.