законодавство | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

законодавство

Рейдерське захоплення агрофірми «Строгого»: хто наступний?

reydery.jpg11.jpg

Українську агроспільноту цього тижня сколихнуло новина про чергове рейдерське захоплення фермерського господарства. На цей раз під удар потрапила агрофірма «Строгого Олександра Федоровича» в Харківській області, яка займається вирощуванням і зберіганням зернових культур.

Фермерські господарства як ФОП: розбираємо податкові нововведення в деталях

uuuuu.jpg

Нещодавно, 15 серпня 2018 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, до Закону про фермерьскі господарства (Закон України від 19.06.2003 р. № 973-IV «Про фермерське господарство») та інших законів, якими пере

Аграрний день у Верховній Раді: чи виправдались сподівання

an_403.jpg

Пленарне засідання парламенту відкрилося сьогодні, 22 травня, із зареєстрованими у залі 353 народними депутатами. 

Розвінчання міфів, або чому не варто забороняти пальмову олію в Україні

AN_396.jpg

Законопроект про можливу заборону використання пальмової олії в продуктах харчування, викликав неабиякий резонанс одночасно серед виробників сільськогосподарської продукції, виробників продуктів харчування і споживачів. Величезна кількість неоднозначної інформації про пальмову олію, суперечки про її користь і потенційну небезпеку постійно підігрівають ці обговорення.

Справедливий механізм оподаткування АПК: місія здійснена?

круглий стіл

Малі та середні аграрії, представники олійноекстракційних заводів, народні депутати та провідні експерти галузі вперше зібрались для спільного обговорення проблеми скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку.

Ринок агрострахування в Україні: проблеми і перспективи

AN_251.jpg

Агросектор в Україні - одна з найбільш динамічно розвинених і привабливих для інвесторів галузей національної економіки. Вітчизняні аграрні підприємства мають величезний потенціал для розвитку і представляють підвищений інтерес для іноземних інвесторів. Здавалося б, в цих умовах тема аграрного страхування, враховуючи підвищені ризики даного бізнесу, повинна бути однією з основних у аграріїв при плануванні розвитку їх бізнесу.

Дмитро Сімашко: «За кілька років помпезно відкриємо ринок деградованих неродючих земель і будемо намагатись її продати будь-кому»

AgroNews050806.jpg

В Україні вже понад 20 років тривають дискусії щодо відкриття ринку землі, які супроводжуються певними меседжами побоювання щодо «розбазарювання» головного національного багатства. Чи зацікавлені фермери у ситуації, яка склалася із постійним продовженням заборони на продаж?

Уряд хоче змінити законодавство щодо рибальства

ryba2.jpg

Уряд пропонує вдосконалити законодавство щодо відповідальності за порушення правил рибальства.