фермери | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    

    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

фермери

На Дніпропетровщині фермерів, що вирощують соняшник, атакують рейдери «в погонах»

soniah.gif

З початком збору соняшника на ланах Дніпропетровської області стрімко зросла кількість зухвалих рейдерських атак на його урожай. Більшає й число людей, наділених чималою державною владою, яким не вадить крадений, политий не своїм потом хліб. Про це йдеться в публікації Асоціації фермерів та приватних землевласників (АФПЗ) Дніпропетровської області.

Хіматака з Криму на Херсонщину: чи постраждали фермери і чи можна тепер їсти помідори

titan.jpg

Новина про аварію на заводі «Титан» в окупованому РФ Криму сколихнула українське суспільство. Через відсутність об’єктивної і повної інформації про аварію серед населення ширяться різні чутки про її масштаби. Дехто навіть порівнює цю аварію з Чорнобильскою катастрофою 1986 року.

Фермерські господарства як ФОП: розбираємо податкові нововведення в деталях

uuuuu.jpg

Нещодавно, 15 серпня 2018 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, до Закону про фермерьскі господарства (Закон України від 19.06.2003 р. № 973-IV «Про фермерське господарство») та інших законів, якими пере

Уряд Гройсмана провалив підтримку фермерів

lack_of_money.jpg

У держбюдеті-2018 року урядом Володимира Гройсмана на підтримку сільгоспвиробників закладено 6,3 млрд. грн, в тому числі 1 млрд. грн. був визначений як "фермерський мільярд", однак результати виконання програми свідчать про її повний провал.

Комплексний підхід до захисту врожаю

AN_394.jpg

У зв’язку із різкою зміною погодних умов, коли денні плюсові температури змінюються на нічні похолодання, активізуються збудники основних хвороб сільськогосподарських культур.

Тому у прагненні отримання високих врожаїв доцільним є застосування фунгіцидів, які володіють профілактичними та лікувальними властивостями.

Завдяки унікальній програмі фінансування ЗЗР стають доступнішими для фермерів

AN_386.jpg

Засоби захисту рослин стали більш доступними для українських аграріїв завдяки унікальній програмі фінансування ГК UKRAVIT та ОТП Банк.

Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини

як заробити на вирощуванні ожини

Поряд з полуницею, малиною, смородиною, традиційно лідируючими по виробництву, в Україні стала приділятися увага і вирощуванню нішевих культур, таких як ожина. Ця ягода не є лідером ринку, тому конкуренція в цьому сегменті поки не така сильна. 

Чи бути українському равлику в шоколаді?

AN_355_1.jpg

Не так давно 2016 рік дуже здивував українських виробників равлика великим попитом на нього. Тоді Україна експортувала їх 380 тонн, що в 4,5 рази перевищило експорт сала. А за  результатами минулого року експорт равликів випередив експорт українського національного продукту в понад дванадцять разів. Така тенденція продовжується і цього року. 

Чи не ворог держава українському фермеру?

AN_345.jpg

У той час, коли вся Україна спостерігала за провалом законопроекту про діяльність дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин, український фермер продовжує боротися за своє виживання  самотужки.

Віктор Шеремета: Ми готові відстоювати інтереси малих та середніх сільгоспвиробників

26755628_1398179313642795_1695348679_n.jpg

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета був призначений на свою посаду нещодавно – на початку жовтня минулого року. В МінАПП йому доручено керувати напрямком розвитку та підтримки фермерських господарств.