Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

топ

Італія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринків

AN_124.jpg

Національний колорит, смак Італії, життя італійців, яке воно є – за всім цим ми відправляємося на традиційні італійські фермерські ринки. І пропонуємо вам власний  ТОП-6  ринків за версією ІА AgroNews.ua.

Сельское хозяйство в тренде! ТОП звёздных фермеров

top.jpg

Фермерство – модный тренд, особенно в Голливуде. И теперь мировые звёзды с удовольствием копаются в земле на любимых грядках!

Косюк возглавил рейтинг крупнейших аграриев. Порошенко - третий

1.jpg

Капитал МХП, который экспортирует мясо в 50 стран мира, составляет 889,5 млн долларов.

"Мироновский хлебопродукт" производит около 60% всей украинской курятины, контролирует 13,5% в сегменте переработки мяса. Кроме того холдинг обрабатывает 360 тыс га земли - это четвертый по величине земельный банк в стране.

Топ-10 FMCG-ритейлеров Украины

poleznie_produkti_1600.jpg

составил прирост общего количества магазинов в стране по сравнению с 2012 годом Согласно данным исследовательской компании GT Partners, лидером по количеству магазинов остается «АТБ-маркет», сеть которого состояла из 829 точек, 143 из которых появились в 2013 году. На втором месте Fozzy Group – входящие в нее сети «Сільпо», «Фора», Fozzy, Le Silpo суммарно располагают 452 магазинами (в прошлом году были открыты 42 магазина).

Топ-10 молочных компаний в Украине в 2012 году

look.com_.ua_20994.jpg

С 2010 года производство молока в Украине постоянно растет, и в 2012 году составило  11,4 млн. тонн.  Весомую долю в этот показатель внесли крупнейшие молочные компании Украины. На рынке молочной продукции Украины можно выделить 10 крупнейших производителей во главе с компанией «ДАНОН-ЮНИМИЛК».